Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Dehát most miért lett ez divat?

Dehát most miért lett ez divat?

Figyelt kérdés
Miért divat ez hogy egyre korábban kezdenek szexuális életet élni,és az miért van,hogyha pl. van egy közösség,és ott már senki nem szűz kivéve 1-et,azt az 1-et állandóan csesztetik???
2010. júl. 1. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az olyanokat ott kell hagyni.. nem igazi baratok. :D
2010. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hát nem még velem nem történt ilyen csak hát van ilyen osztályközösségben is :S
2010. júl. 1. 14:38
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell azokat verni.
2010. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
ettol szanalmasak a mai fiatalok, csak csesztetni tudjak egymast, hahaha rohognivaloak. gratulalok a szuleiknek
2010. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
amugy.. velem is ez volt. aztan meg nekem sirtak 15 évesen, h jajj, nem védekeztek, és viszket, és mi van, ha vmi bajuk van.. erről ennyit.. :S 1. vok
2010. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex felnőtteknek való, és azt hiszik a gyerekek, hogy ha elkezdenek szexelni, akkor majd felnőnek. Pedig ez pont fordítva működne, ha felnőnek, akkor kéne szexelni.
2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
gyerekkent kizarolag analisan ajanlott mert akkor nem lesz teherbe eses ami ugye elkerulendo!
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
86%
18 éves szűz barátaim nagy része nem szűz mégse csesztetnek. Ha nagyon idegesit keress más társaságot vagy menj el kurv*zni.
2010. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem 12 évesen azzal csesztettek, hogy b*zi vagyok, mert még nem volt barátnőm de az osztályban már minden fiúnak volt. Ilyen romlott ez a világ és én nem akarok ilyen romlott lenni.
2010. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

van 1 barátnőm, összejött 1 fiúval. 5 napja voltak 1üt és lefeküdtek. bnőmnek ez volt az első alkalom. nem k*rva, és nem is felelőtlen, tudta hogy szereti, a fiú is őt, 1 éve együtt vannak, boldogok. a lánynak igazából már 10 éves kor óta voltak fiúi( sosem értettem miért) és gyakran megjegyzi, hogy frigid vagyok és hogy szexeljek már. 15 éves vagyok, ő 16. nem erről van szó hogy frigid vagyok, sőőt. csak még nem jártam senkivel, mert nem is volt sok jelentkező és akik voltak, hát had ne mondjam:/... nem vonzottak, akik meg vonzanak azoknak nem kellek, és van bennük izgalom, felélesztik bennem a vadászösztönt, el kell őket "csábtani". sztem 15 évesen még van időm várni és ha össze is jönnék egy fiúval, nem tudom hogy le feküdnék-e vele, nem érzem még késznek magam arra. ha barátnőm megjegyzéseke tesz, rászólok hogy ez nem az ő dolga, és hogy hagyja ezt a témát, mert erről úgysem ő dönt.

akárki akármit mond, lehet hogy ciki 15 évesen szűz lánynak lenni, én akkor is várok egy olyan fiúra, aki iránt megdobbanna a szívem és egyszer csak lesz egy viszonzott szerelem. úgy gondolom van még időm, aki mást gondol: bässza meg;)

15Ł

2010. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!