Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 18 éves lány vagyok, és...

Egy 18 éves lány vagyok, és még szűz. Mit tudtok tanácsolni az első alkalomra?

Figyelt kérdés
már nagyon nem bírok magammal. Volt, hogy az utcán sétálva kaptam rá egyik fiú barátom pélójára. Sok barátom volt, szóval nem vagyok csúnya lány, de nem akart eddig összejönni. Az előző fiúmnak nem állt fel amikor oda jutottunk. Most megint van barátom, és késznek érzem magam, hogy megtegyem. Adjatok tanácsot, hogy tehetném igazán emlékezetessé ezt az alkalmat, és mit tehetek, hogy ne fájjon annyira, és hogy beférjen a barátom dárdája, ugyanis elég nagy van neki. segítsetek kérlek, mert egy másik haverom állandóan azzal szivat, hogy én még mindig szűz vagyok és már nagyon unom, hogy állandóan ezzel jön!
2010. júl. 1. 23:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Első jó tanács:

Azért ne,mert a barátod provokál miatta.

Második:

Húzzátok el sokáig az előjátékot,2-3ujjal hatoljon beléd.

Sok-sok csók,sok sok puszi.

Majd ajánlatos mondjuk egy laza "misszionárius"-sal kezdeni,mint majdnem minden szűz leányzó.


Te csak ennyit tudsz intézni,utána a barátod "finomságán,és gyengédségén" múlik.:)

Ha szeret oda fog rád figyelni!


HAJRÁ,VÉDEKEZZETEK!

2010. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Csald meg egy nappal előtte és mikor bedugná akkor mondd meg neki :D
2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Volt, hogy az utcán sétálva kaptam rá egyik fiú barátom pélójára. <<< Ez mit jelent?:D
2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nem a bunkó barátom miatt akarom, úgy érzem, hogy eleget vártam, és készen állok. remélem, hogy a barátom megértő lesz, mert ő nagy csődör, elég sok mindenkit megszexualizált már. Mit tegyek, ha sehogy sem tud belémhatolni? gondolom ha leszopom az nem lesz elég neki. nagyon félek...

2010. júl. 1. 23:42
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Lécci mond már mit jelent :D
2010. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hát találkoztam egy régi barátommal, és benyúltam a gatyájába, kicsit megfogdostam a péniszét annyira nem bírtam magammal. szép nagy volt és kemény, nagyon jól esett.
2010. júl. 1. 23:43
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
hm... erre a megfelelő kifejezés a szűzk*rva, nem? :D:D
2010. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát ez most nem esett jól...
2010. júl. 1. 23:46
 9/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Szerinted normális dolog ez? Tényleg ugyérzed?
2010. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem, de a barátnőim már mind elveszítették, és nagyon rossz érzés ez, hogy én maradtam egyedül ilyen, és valamit tennem kellett. már megbántam nagyon
2010. júl. 1. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!