Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehetett a gond? Lentebb...

Mi lehetett a gond? Lentebb vázolom, hátha van ötletetek?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyunk barátommal,most először feküdtünk le egymással alig 1 héttel ezelőtt!Nagyon vágytam már rá,petting már kb. féléve van köztünk,de maga a sex nem volt még.Romantikus körülmények,gyertyafényt varázsolt,hogy lazuljak el és ne izguljak.Nagyon aranyos volt tőle,imádom.Jött az előjáték,nagyon nedves voltam tehát azzal nem lehetett gond,orálisan is kényeztetett+ujjazott előtte!!!azonban a behatolás és maga a sex nagyon fájt!Azt hittem,ha kellően nedves vagyok és úgymond "tágít" is rajtam ujjazással akkor csak kevésbé lesz fájdalmas,de nagyon fájt!Ennyire szűk lennék?Vagy az is szerepet játszhat hogy nagy és vastag szerszáma van?Fel voltam már készülve,be voltam izgulva és vártam nagyon de hiába volt nagyon óvatos és figyelmes ha kellemetlen volt.Lehet a felvetett problémám miatt?Bocsi hogy hosszú lett,lécci csak normális válaszokat írjatok!Fontos ez nekem vagyis nekünk!

19/L,20/F


2010. júl. 3. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok embernek fáj az első együttlét, ezzel nincs baj, hiába vagy nedves és tágabb. Hidd el 1-2 szex és már csak élvezni fogod a fájdalom elmúlik!:)
2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a mérete miatt fájt. Anno nekem is fájt ennyi idősen, ha egy kicsit nagyobb volt a kelleténél. Aztán meglátod, ha majd szülsz két gyereket, örülni fogsz, hogy akkora a szerszáma. Mert ami nekem előtte jó volt, hát az már később eléggé lötyögött. Most talán kicsit kellemetlen, de majd gondolj arra, ha ő lesz az igazi, akkor egy pár év múlva már sokkal élvezetesebb lesz. Ki gondolná, hogy ez is számít a párválasztásnál!
2010. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszike!=)

első válaszoló,remélem tényleg kellemesebb lesz mostmár!és kedves második örülök hogy leírtad ezt,hát remélem tényleg ő lesz az,aki mellettem marad örökre,imádom!de ez olyan dolog,hogy a méretről nem tehet ő sem,csak amiatt pedig nem szakítok vele mert "méretes"

amugy lehet buta kérdés de jonéhány sexuális együttlét után tág leszek én is?sokat fogok tágulni?

2010. júl. 3. 13:51
 4/7 anonim válasza:
A mérete miatt semmiképp se szakíts, inkább örülj neki! Később biztosan jobb lesz.
2010. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze,tudom!az gyerekes dolog volna!!!egyébként minden rendben köztünk és büszke vagyok rá,hogy figyelmes és szeret engem!bízom benne,hogy jobb lesz a dolog!jolesik,hogy írtál =)
2010. júl. 3. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg tágulni fogsz 1-2 alkalom után, hidd el. :) Kb. 5-re már olyan lesz mintha pont az lenne a helye és odavaló lenne a kuksija :):) (mint a játék amibe belekell a formába illeszteni a hozzá tartozó tárgyat:D:D)

első voltam:)

2010. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hozzá kell szokni a mérethez:D Velem is így volt. Most már, egy hónap múltán kevésbé fáj, sőt, valamikor élvezem is. Egy idő után tágulni fogsz, az biztos. Am. nekem is úgy történt az első, mint neked:)
2010. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!