Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehetett a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Az Up nevű szórakozóhelyen haverommal megközelítettünk egy 4 fős csaj csoportot. Egy ideig mellettük táncoltunk, majd láttam, hogy egyik csaj szemez velem. Ekkor mikor táncoltam én is felé néztem. Majd odamentem hozzá, és megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve velem táncolni. Mondta, hogy igen, és táncoltunk is. Egy idő után átkaroltam, ő is engem. Aztán ahogy a zene hangereje engedte pár szót váltottunk is egymással. Elmondta a keresztnevét, viszont a vezetéknevét már nem árulta el, mert azt mondta, hogy nem ismerkedni jött. Én persze próbáltam fűzni, meg a csaj is csomószor röhögött azokon, amiket mondtam, de mikor kérdeztem még párszor a vezeték nevét, sohasem akarta elárulni. Aztán még beszéltünk picit, végig poénkodtam vele, ő azt mondta, mekkora bolond vagyok, nevetett végig, jó kedvű volt, majd kis idő múlva mondta, hogy visszamegy a barátnőihez. Még 1-2x összefutottunk az este során, a barátnői ilyenkor ránéztek, ő meg csak zavartan mosolygott rám, viszont már nem akart velem többet beszélni.
2011. ápr. 17. 04:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi, egyszerűen jól akarta érezni magát, ahogy mondta nem ismerkedni ment.
2011. ápr. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lányok az olyat, aki folyton viccelődik, nem veszik komolyan. Valószínű arra jó voltál, hogy megnevettesd, de hosszabb távon nem akarta élvezni a társaságodat.
2011. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!