Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehetett a gond (megint?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a gond (megint?! ), első randinál?

Figyelt kérdés
Olvastam az oldalon, hogy általában első randiknál, a legfontosabb, az ápoltság, odafigyelés, hogy magamat adjam, stb, nos ez a múltheti randimon is megvolt, odafigyeltem a lányra, szünet sem volt a beszélgetések közt, mivel a lány rengeteget beszélt, nekem alig kellett megszólalnom, vagy különben félbeszakítottam volna, szóval minden jól ment, magamat adtam, figyeltem a tekintetét, de ezek ellenére sem jött össze, a válasza csak az volt másnap, hogy barátok legyünk, pedig randi előtt is látott már, neten beszéltünk, is de mégsem, jó nem mondom hogy ha ezek teljesülnek, tuti nyerés a csajjal szemben, de akkoris, mi lehet a probléma? Miben kellene javítanom a közeljövőben? 17/F
2011. máj. 26. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen csak nem jössz be neki.
2011. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, csak akkor azt nem értem, hogy miértvan az, hogy lát, beszéltem is vele párszor, erre találkozás után semmi, és nem az első eset...-.-
2011. máj. 26. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Figy, attól hogy szófosása van mikor veled beszél, még nem jelenti hogy vonzónak talál... (Bocsi az erős sarkításért.)


Meg aztán ha régebb óta ismered... Akkor már ki kellett volna buknia hogy vonzódik-e hozzád vagy sem... Egy lány nem azért lesz szerelmes mert elhívják randira.

2011. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, igaázból randi előtt 1.5 héttel ismertem meg ,szóval túloztam a régóta ismeremmel, de úgyértem beszéltem is vele, látott is stb, és ha belement a randiba, mert azt mondta van kedve, akkor lehet sejteni hogy esetleg bejövök neki.
2011. máj. 26. 17:12
 5/5 gabriell88 ***** válasza:

Humor,humor, humor...én mindig ezt mondom...Mert ha csak meghallgatod az nem elég azonnal barát kategória.Flörtölj vele, bókolj, és nyugodtan csipkelődhetsz persze csak a humor keretein belül.Én is jobban vonzódom egy olyan sráchoz, aki mindig meg tud nevettetni.Ez fontos, hisz ha már most nem beszélsz hozzá, most nincsenek Boldog pillanatok akkor később mi lesz?Egy nőnek nem csak az kell, h meghallgassák, hanem h meg is nevettessék. Hidd el nekem nincs olyan lány aki ezt ne szeretné, és a férfi vonzóbb is lesz a számára:)

22/L

2011. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!