Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A hüvely "visszaszűkül" ha...

A hüvely "visszaszűkül" ha nem élsz sokáig nemi életet?

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt volt egy barátom akivel 3-4 alkalommal szeretkeztünk. Azóta nem éltem nemi életet. Most újra van barátom. Arra lennék kíváncsi, hogy most megint ki kell tágulnia a hüvelyemnek, tehát megint fájni fog az első, mint mikor elvesztettem a szüzességem, vagy a hüvely egyszer kitágul és akkor úgy marad? Sajnálom, ha hülye kérdés, de tényleg érdekel.
2010. júl. 5. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit szerintem "visszaszűkül", de ne aggódj, annyira nem fog fájni mint az első :)
2010. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
Ha nem szexelsz, még össze is nőhet!
2010. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem, egyszer kitágul, amikor elveszted a szüzességed, aztán még egyszer, amikor gyereket szülsz. És úgy marad... Ezt így gondoltad? A hüvely egy izmos valami, néha szűkebb, de tágul is.
2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen így gondoltam, köszi a válaszokat.
2010. júl. 5. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy csaj mondta regebb, hogy 4 honapi szexhiany utan, mikor ujbol nemi kozosulesre kerult sor, erezte hogy elegge ossze volt szukulve es kisse fajt is.
2010. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszaszűkül bizony!De ez az én esetemben annyiban merül ki, hogy a legközelebbi együttlétnél kicsit fáj; érzem, hogy nem vagyok olyan tág, mint ha nap mint nap együtt lennénk. Sajnos utóbbira nincs módunk, pedig de jó is lenne! :-)
2010. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1. A szüzesség elvesztése előtt az összes nő ugyanolyan szűk merőlegesen(ha kínai, ha fehér, ha néger) max a függőleges hosszúság tér el.


2. A szüzesseség elvesztésének körülményei tágítanak kit milyen méretben a pasi vastagságától függően.


3. Az egyéni kondíció, edzettség , adottság és a használók vastagságának aránya állít be egy belső körterületet.


4. Nincs olyan, hogy szűk vagy tág, kizárólag a pénisz vastagság és a hüvely belső körkerület aránya a mérvadó.

A vékony farkú pasik kb a 14 éves szűz kislányokon kívűl minden nőt egyformának éreznek a megfelelő pozícióban vagy nem éreznek semmit a nem megfelőben.

A normáls, vastag pasik vagy szűknek vagy pon jónak éreznek.


5. A baba megszületése közben kitágul a hüvely vagy magától vagy gátmetszéssel. Normál esetben utána 5-8 hétig nem ajánlott szexelni egészségügyi okok miatt, ekkora visszaszűkül a hüvely. Ha nem akkor műtét, erősítés intimtornával.

2013. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!