Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hüvely-szindróma? 17 éves...

Hüvely-szindróma? 17 éves vagyok, a páromat őszintént szeretem, és le szeretnék vele feküdni, de!

Figyelt kérdés

Évek óta tart nálam ez a dolog, hogy tampont sem merek használni, az előző barátomnak nem engedtem meg, hogy megujjazzon és a nőgyógyásztól is rettegek! Mire ez a félelem???


Anyukám szerint pszichológiai oka lehet....szerintetek??


2010. júl. 12. 00:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nincs a kiskorodról valami ilyesmi hüvelyi kellemetlen élmény..vagy valami.. Vagy nem vagy szégyenlős inkább?:S:D
2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, hogy mitől félsz...ha kicsit jobban megismered magad és rájössz, tudod kezelni/kezeltetni a problémát.
2010. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sok volt az az uborka....
2010. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez még önmagában nem baj, lazulj el, legyen nyugodt környezet, simogasd a csiklódat, izgasd fel magad rendesen, és akkor próbáld meg csak nagyon finoman egy ujjadat picit betenni. Ha nem megy nembaj, majd legközelebb. Nálam is ez volt, iszonyat szűk is voltam, de miután magamnak megtapasztaltam, hogy nem vészes a dolog elmúlt a félelem.Vagy hagyd, hogy a párod csinálja, és csak akkor állítsd le, ha tényleg fáj.
2010. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbálok rájönni, mi lehet a probléma, de eddig még nem sikerült..ha most ez van, mi lesz a szexnél?? :(
2010. júl. 12. 01:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Löhöt rusnya dagadt és szégyenlős vagyol. Az ilyentől óvja az ég a fiatalokat! Nö csüggegyé azé. Ha a dörös ló kimú napszámba alkalmazolak húni az ekevasat. Máha töröd a mázsát! Kele bá
2010. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értelmes komment:) Én nem szórakozni járok ide, mellesleg nem hiszem, hogy rusnyának tartanál, ha látnál élőben de ez lényegtelen a kérdés szempontjából:)
2010. júl. 12. 09:07
 8/13 anonim ***** válasza:
gyakorolj magadon kicsit...nem próbáltad még egyik ujjadat feldugni magadnak?
2010. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
próbáltam, de nem mertem/nem ment, úgyhogy nem erőltettem...
2010. júl. 12. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:

hol van neked még "párod" 17 évesen!!?

nagyon elégedetlenek a mai emberek de télleg! örülj, hogy valaki egyáltalán jár veled, tood más még ezzel is beérné, de látszik, hogy neked annyira magasak az igényeid, hogy belefutottál egy szép vigilizmusba.pszichologust még lécci ne terheld ilyesmikkel, vannak rászorulóbb emberek, akik a sok betonpinju miatt nem jutnak ellátáshoz

2010. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!