Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok és még...

17 éves lány vagyok és még szűz. Szeretném elveszteni már, vannak is jelentkezők de mind 30 év körül mozognak. Nem érdeklődnek utánam fiatalabbak és engem sem kötnek le a fiatalabb pasik. Jó lesz nekem, ha egy ennyivel idősebbel fekszem le először?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
előző vok és nem hiszem el h nincs korodbeli...vagy egy két évvel idősebb srácakinek tetszenél..én 18 vagyok és még szűz de én rohadtul nem érzem cikinek h még az vagyok.csak még nem volt olyan srác.ennyi.18/L
2010. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
bocs 22:40 voltam
2010. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Szerintem ha jól nézel ki, ismerkedjünk, már 1 éve nincs barátnőm:( Igazából nem a sex miatt, mert énse helyeslem hogy egyéjszakás alatt veszítsd el.


Ha gondolod írj privit.


17f

2010. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
nem hinném, h az minden vágyad, h strigula legyél.. hiszen ez nem is kapcs., csak jelentkezők vannak..
2010. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
84%

Én nem találok abban semmi kivetnivalót, hogy el akarod veszteni a szüzességedet. Ez teljesen rendben van. Azonban jó lenne ezt olyasvalaki mellett megtenni, akiben megbízol; jelen esetben jó lenne ha lenne egy barátod/párod. Ilyenben nem gondolkoztál??? Keress magad mellé egy pasit, aki szeretne veled "járni" és meglásd: a pasikkal nem kell sokat várni és benne lesznek a szexben.


Mindemellett azonban az sem elhanyagolható, hogy egy 30 év körüli pasi általában már nagyobb rutinnal rendelkezik, mint a veled egykorosztályúak. Ilyen pasik között már találsz olyat, aki kellemessé és felejthetetlenné teszi az első szeretkezést, míg a fiatalabb fiúcskák többsége még igencsak lehervasztő teljesítményt nyújt.


Szóval ha rámhallgatsz, akkor barátot keresel magad mellé, akiben megbízol és aki gyengéd veled minden téren.


30F

2010. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Én általában érdeklődő vagyok, de sajnos több korombeli, mint a hozzád hasonlók a 25-30 korosztályt preferálják. Próbálkozék én, ha nem lenne egy 25 éves barátja... azért ezt a korkülönbséget, ilyenkor sokallom.

17/F

2010. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

Én is elítélem a gondolkodásmódodat - "jelentkezők" közül választasz, csak azért, hogy elveszítsd a szüzességed? Na, hidd el, így NEM lesz olyan élvezetes, mintha szerelemből menne. Hidd el, teljesen más a szex, ha olyannal vagy együtt akit tényleg szeretsz, vagy olyannal, aki csak azért kell, hogy túllegyél rajta.


17 éves vagy, rengeteg időd van még. 25 évesen azt mondom, érthető, ha valaki már nagyon szeretné és nagyon zavarná, hogy szűz, na de 17...? Keress egy olyan fiút, akit szeretni és tudsz, akivel kapcsolatod is lesz, és akkor vele... :)

2010. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket:)

azt hiszem egy kapcsolatra van szükségem..igazatok van,úgy jobb lesz:)

2010. júl. 6. 14:03
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen hova sietsz már nem azért?:D meg 30 évesekkel? és ha egy év múlva vagy akár fél év mulva olyan szerelmes leszel mint az állat akkor majd fogod a fejed h de hülye voltam.. de te tudod:)ez nem verseny sztem..
2010. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

valószínüleg igen, mert már tapasztaltabbak, és tudják mit csinálnak, de ahhoz hogy testileg élvezd lelkileg is kell hogy benne légy, semmi baj az egyéjszakással, csak légy benne biztos, enyi :)

20/L

2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!