Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? A barátommal...

Mit csináljak? A barátommal már nagyon sokadszorra próbáljuk a szexet, de neki elég nagy mérete van, éshát nekem meg nagyon fáj, így le kell álnunk. Mivel lehetne enyhíteni vagy megoldani hogy jobban csússzon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
öntsetek rá lekvárt
2010. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
síkosító..
2010. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mártsa bele egy üveg mézbe :D
2010. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a méztől ragadni fog :D

am.meg maszturbálj többet, ujjazzon meg többet, 2, vagy 3 ujjal,vagy akár te magad. sokkal,de sokkal elégítsen ki, nyalogasson, még előjátéknál vigyen a csúcsra, és nagyon nedvesítsen be.

neked meg csak annyit, hogy ne izgulj. engedd el magad, lazíts. ha izgulsz, az izmaid összehúzódnak, és nagyon fájdalmas tud lenni.

amugy. csak kíváncsiságból. leírnád a párod méreteit?:D

2010. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha nagy a szerszáma, az is lehet baj.

Ne nyomja be tövig, lehet neki kellemesebb, de neked meg fáj. Ha nem tenné be tövig, akkor nem a fájdalmon görcsölnél, és el tudnál lazulni, és élveznéd.

Na meg több előjáték, de ne kényeztesd többet, hanem ő téged.

2010. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szégyenlős vagy a párod előtt? mert én elsőnél az voltam. és izgultam is... dee tudtam, hogy szeret, és bármit megtett hogy könnyebb legyen nekem és kevésbé fájdalmas:) volt barátommal azóta ellenségek vagyunk...dee "9 hónap után hagytam magam és 1 év 3 hónapot voltunk együtt"
2010. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
GÉÉÉPZSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR
2010. júl. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

talán...

1.síkosító

2. igaza van többieknek, lazulj el, a párod pedig kényeztessen többet, ha nedvesebb vagy,könnyebben megy be, és neked pedig nem fáj....

2010. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy neki 23 centi, az átmérője meg 6
2010. júl. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!