Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap először fogok lefeküdni...

Holnap először fogok lefeküdni a barátommal. Mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

mármint úgy először,hogy még szűz vagyok. Főleg tapasztalatokra vagyok kíváncsi

16/L


2011. okt. 4. 04:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
So you'll be fucked up ,it will bleed a pussy.
2011. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Biztos fog fájni:S
2011. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szeretkezni fogsz :)


De most komolyan gondoltad ezt a kérdést? Mi mégis honnan a búsból tudjuk, hogy mire számíthatsz? :) Annyit tudunk, amennyit a biológiai könyvből te is ki tudsz olvasni. Azt, hogy a barátod mégis milyen ember, hiába szopogatom a kisujjamból, nem jön válasz rá. Ergo csak te tudhatod...

2011. okt. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

16/L..

16/L.....

16/L.......

Ennyi idősen már azzal foglalkoztok hogy egymáson hemperegjetek....

2011. okt. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Bár férfi vagyok, de azt gondolom, hogy több tapasztalatom van a témában, mint bármelyik nőnek, mivel Ők csak egyszer veszítették el a szüzességüket,engem pedig a jó szerencsém 5 szűzlánnyal is megajándékozott, hogy én lehettem az életükben az első.

Az egyértelmű tapasztalatom az, hogy annál kellemesebb és pozitívabb élmény lessz számodra az első, minél inkább el tudod közben felejteni, hogy ez most az első és illik tőle félni. Az 5 lányból csak két lánynak fájt. De utólag (tapasztalat)már tudom, hogy csak azért, mert erőltettük a dolgot és szegények egészen be voltak sz...va.

Ma már egészen máshogyan csinálnám és biztos vagyok benne, hogy nekik sem fájna! A hüvely a legkisebb szorongásra is összehúzódással válaszol. És pont akkor szűkül be, amikor nem kellene. Ezt a szorongást kell valahogyan kiiktatni! Kényelmes, biztonságos körülmények, hogy ráérjetek bőven, ne kelljen sietni, hogy a fiú számodra teljesen megbízható egyen minden tekintetben, a védekezés miatt ne kelljen stresszelned és legyél szerelmes és határozottan kívánd a szexet, hogy vágyakozz arra, hogy végre magadban érezd a hímvesszőt. Ha csak éppen engedsz egy elvárásnak, amire magad nem igen vágysz, akkor valószínűleg nem fogsz tudni felszabadult lenni. Nálam két esetben ment a dolog teljesen simán, mintha a lány nem is lett volna szűz.(abszolút fájdalom nélkül)Először, amikor úgy történt meg, hogy nem is készültünk rá, csak pettingre és közben, amikor a makkal simogattam a csiklóját és a szeméremrést és éreztem, hogy nagyon nedves, bedugtam. A lány csodálkozó arccal nézett rám és csak ennyit mondott: "benn van!" És valóban benn volt minden fájdalom nélkül. A második esetben pedig a lány szerette volna már, hogy minél előbb megtörténjen én meg vártam volna még, de unszolására azt mondtam, hogy - Jó, akkor itt vagyok és csináld te, ha akarod!

Hanyatt feküdtem, Ő pedig minden különösebb gond nélkül beleült. Egy pillanatra éreztem, hogy megáll a mozdulatban, amikor behatolt a farkam,de ez csak egy-két másodperc volt és tövig beleült. Neki viszont vérzett, de nem fájt! Tehát, hogy mire számíthatsz, az kizárólag kettőtökön múlik! Ha jól csináljátok, akkor az lehet egy életre szóló, csodálatos élmény is, meg egy elcseszett, felejthető nap is! De sajnos még egy felejthetetlenül szar élmény is. Ezért erre a kérdésre nem lehet általános választ adni!

2011. okt. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd lesz, jól megfognak...döngetni... :)
2011. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán ismerkedtetek már egymás testével,Mert amég nem is látrtad a párod nemi szervét akkos kétlem, hogy így jó ötlet lenne elkezdeni. Én is 16 voltam amikor megtörtént,de mi elötte hónapokig ismerkedtünk egymással, már simogatások, orális szex, ujjazás már mind megvolt az első szeretkezés elött.Szóval nem igazán volt mitől félnem. Amúgy nem is fájt és nem is véreztem, lehet emiatt,de az is lehet h. "szerencsém volt" Szóval nekem nincsenek rossz tapasztalataim.
2011. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Arra számíts, hogy le kell szopnod a srácot, és tuti ő is ki akar majd nyalni. Az előjáték azért fontos és ezek benne vannak!

Aztán persze jól meg fog dugni, ha méretes a farka, akkor készülj fel, hogy fájni fog. De ha már belejössz, jő lesz ;)

Ugyan a srác perverzségétől függ, de készülj fel, hogy a popsidat is megdugja, szóval a nagyvécézést előtte legalább 6 órával végezd el és legyél tiszta!

Ha túl vagytok a lyukakon, akkor jön az ondó, ami szintén a sráctól függ, hogy hova kerül: Punci, segglyuk, mell, vagy a szádba. Utóbbi esetben plusz pont nálad a srác részére, ha le is nyeled!


Asszem nagy vonalakban ennyi amire számíthatsz.

2011. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha a srác is szűz, készülj arra hogy szerencsétlenkedtek majd egy sort, ha viszont már nem, akkor megkapod a magadét. lesz ott ánusz tágítás meg fingó fugázás. Véres játék lesz, egy felvonásban.
2011. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
16 évesen talán korai, de már azért "annyira" nem. Barátnőmnek én voltam az első, ő állítólag alig érzett fájdalmat. Hangolódjatok egymásra. Ha kellő érzelemmel/mélységben/ideig történik, akkor nem fáj annyira. Ja, és előtte napokkal tágítson. Kisujj, mutató, középső, két ujj... Ha már kettő befér, akkor már nem fog fájni.
2011. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!