Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok és a barátommal...

16 éves vagyok és a barátommal (18) szeretnénk lfeküdni egymással de mivel ő már volt lánnyal nem szeretnék amatörnek tünni mit tegyek hogy ne ez legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Legyél az, aki vagy. Ha olyannak nem szeret, nem ő kell neked.

2011. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 asmosys válasza:

Egy normális 18 éves srác tudja kezelni a helyzetet. Ezen csak azzal tudsz rontani, ha görcsösen és feleslegesen próbálsz megfelelni egy sosemvolt elvárásnak. Az első alakalom rólad szól, és számára sem a rutin fogja jelenteni a varázslatot. Az összes többiben lehetsz, és majd leszel is profi.

Asmo

2011. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Már rég rossz,hogy megkérdezed...add önmagad.
2011. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan legyél csak amatőr! Felszabadult szerelemre éhes amatőr!Sokkal jobban fogsz tetszeni, mintha a technikai részletekben elmerülve profinak szeretnél mutatkozni.
2011. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

egy kérdés!

lány vagy?

2011. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dókus Nándor válasza:

Figyelj legyél nyugodt ne legyél feszült!!

A barátod ha már nem elsőre csinálja szép lassan rá fog térni a dologra neked csak hagyni kell magad és évezned a helyzetet ;)

2011. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hasonló volt a helyzetem, kor, tapasztalat, stb. A lényeg, hogy erezd el magad, hagyd, hogy ő csinálja a dolgokat, később majd variálhatsz. Ne parázz! És mond meg, hogy ez rólad fog szólni, lazulj el, és had csinálja, amit kell.
2011. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Öhm...te fiú vagy?

Ugye jól tippelek?

2011. okt. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én vagy a kérdező?
2011. okt. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!