Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rögtön az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rögtön az első randi szexbe torkollik, lehet, hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy sráccal, és rögtön első randin megtörtént. Még sosem volt velem ilyen. Lehet, h csak arra kellettem neki?

22/L (a fiú 27)


2011. aug. 10. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hanem több mint valószínű. Komoly kapcsolatra ne nagyon számíts.
2011. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha a fiú 27 akkor valószínüleg igen. Gondolj bele; egyalkalmas lettél!
2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Jujj, kajak elviszlek randizni!

Valószínűleg, csak szex kapcsolat lesz!

17/F

2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlenül nem lesz belőle kapcsolat. Nekem is indult így 2 éves kapcsolatom:)

És rengeteg pár így kezdi, szóval egy percig se gondold, hogy kevesebb vagy bárkinél.

2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Velünk is így volt, 3 évig tartott és nem én hagytam el. 28/F
2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nagyon jó, akkor lesz belőle :D
2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is két kapcsolatom is volt, ami nem ilyen tervekkel (szex az elején, ha nem is az első randin) indult, de végül mégis másfél év, a másiknál két év lett belőle, és mindkét esetben én léptem ki a kapcsolatból végül.


Szerintem hozzáállás kérdése, mindkettőtök részéről. De ne görcsölj rá, és fogadd el, ha a srácnak csak ennyi volt (akkor ott úgysem lett volna több akkor sem, ha váratod). :)

28N

2011. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is indult már így több hosszabb kapcsolatom is :)
2011. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk is így indult. Azelőtt sohasem gondoltam, hogy ilyet is tudnék csinálni. Megbeszéltük, hogy maradjunk ennyibe, én elmondtam, hogy nem szeretnék ismétlést, lelkifurdalásom volt... Aztán szinte az "eset" után 2 hónappal (a két hónap alatt telefonon tartottuk a kapcsolatot, mint barátok) egy együtt töltött buli után adtunk magunknak egy esélyt. Ennek már 3,5 éve :)

A közös ház is épülőben.

Persze ez nem garancia, hogy veletek is így lesz, csak el akartam mondani, hogy ilyen is van!

Remélem te is "jól jársz"!

2011. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
lehet, de mi 43 éve együtt vagyuk és ue. történt, kitudja
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!