Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szűz, akarja, de...

A barátnőm szűz, akarja, de fél (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

23/F vagyok és van egy 17 éves, szűz barátnőm. 8 hónapja vagyunk együtt. Már sokat beszéltünk a szexről és mondta is, hogy már szeretné. Egyszer nálam aludt és úgy alakultak a dolgok, hogy az ágyban kötöttünk ki. Minden jól alakult, azt hittem jó is lesz minden, de amikor a behatoláshoz érkeztünk akkor leállított, azt mondta inkább még nem szeretné. Utána beszéltünk róla, s azt mondta félt. Következő héten ismét ugyanez a helyzet...a behatolásnál megint bepánikolt, próbáltam nyugtatni, hogy csak az elején rossz, engedett is egy kicsit, de azt mondta nagyon fáj neki, így nem erőltettem. Majd észrevettem, hogy mintha bűntudata lenne, próbáltam vele beszélni, de nem nagyon ment...

Szerintetek mit csináljak? A haverjaim azt mondták, próbáljam alkohollal oldani a feszültséget, de nem akarom leitatni...

Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm!


2010. júl. 7. 19:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Ritka az ilyen türelmes férfi...


Én nem tudok jobb tippeket adni, mint a 20:29-es válaszoló. Csak sok sikert kívánok : )

2010. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Volt orál, orgazmusa is volt...

Am az meg mellékes, hogy én mit csináltam magammal...az a legkisebb probléma...

2010. júl. 9. 10:59
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

hallod te tényleg normális srác lehetsz. sikerülni fog nyugi. az első mindig ilyen nehéz a lányoknak.

bazz én nem tudnék 8 hónapot várni a szexig. durva vagy :D

20 F

2010. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy milyen normális srác vagy!!!! nagyon kevés az ilyen, én csak drukkolni tudok nektek.de mi lenne, ha feszültségoldás ként bevetnél egy yextra romantikus estét? tudod a lányok hihetetlen elolvadnak tőle. gyertyafény, virágok, finom illatok, egy kis pezsgő(és máris attól oldódik egy picit)...

remélem sikerül, én csak drukkolok neked, és még 1 kis kitartást!

2010. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ahoz hogy oldódjon egy kicsit nem kell leitatni csak egy kis alkohol kell. Vagy engedd hogy ő irányítson, lehet hogy akkor bátrabb lesz. Vagy... Várd meg hogy nagykorú legyen :)
2010. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!