Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteroromantikus homoszexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroromantikus homoszexualis lennek? Hogyan szexeljek lanyokkal? Vagy esetleg biszexualis?

Figyelt kérdés

19eves szuz srac vagyok es mar 14-15eves korom ota rajottem hogy a fiuk szerszamara izgulok fel es nem a noi mellre.viszont erzelmileg fiuk abszolut nem vonzanak nem tudok szerelmes lenni romantikus vacsora egyuttalvas ,csokolozas kizarva.ezek mind mind lanyokkal vonzanak de nagyon.Egeszen mostanaig felsem merult bennem a kerdes h en meleg lennek mivel eddig csak lanyokba voltam szerelmes csak ok fogjak meg a fantaziam/csavarjak el a fejem,csak eppen szexualisan nem annyira izgatnak.nem taszit a noi test mint a melegek szoktak mondani,igenis erdekel szivesen kiprobalnek lanyokkal 1-2dolgot csak felek h nem allna fel.

Hogyan menne a szex lanyokkal?,ha szerelmes leszek es odakerul a sor menne veluk a szex?

(Elvegre a latensmelegek meg erzelmileg sem vonzodnak lanyokhoz megis van gyerekuk parjuk)ha ok megtudjak oldani erzelem nelkul menne nekem is erzelmekkel?de hogyan?



2019. júl. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Heteroromantikus homoszexuális Ez Qva nagy!🤣
2019. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Max biszex vagy
2019. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Jó, hogy erre így rácsodálkoznak egyesek, miközben a melegvilág kb. fele pont így működik. Áthidaló megoldás, hogy fiúban is kaphatsz lányt. Épp ezért vannak cuki, aranyos, feminin fiúcskák. Szerethetők, mint egy lány, nem nagyon különböznek tőlük lényükben. Egyszer majd megesik, hogy beleszeretsz egybe, akkor megérted, mért mondom. (Hapsiba tényleg nem fogsz beleszeretni, érzelmileg kizárt, ahhoz ki kéne cserélni az agyad.)
2019. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 engem ezek a sracok abszolut nem vonzanak..es nem is maga a ferfiak vonzanak hanem az a bizonyos testreszuk..erzelmileg nem menne az hogy egyutt eljek egy ferfival.jelen helyzetben ugyerzem konnyeben menne egy lannyal a szex, mint ferfival a romantikazas es bizom benne hogy sikerul is majd:)
2019. júl. 25. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fig menni lannyal. Hasonlo vagyok mint te. Lamyokat nezem meg, lanyokba szerettem bele, oket tartom suebbnek. De egyszeruen szexnel sose all fel rendesen, mig egy szep ferfi testre (farokra) all mint a covek.
2019. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!