Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan heteró férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan heteró férfi aki a saját szájába veri vagy a kezébe aztán lenyeli a saját spermáját? Vagy ez már homoszexuális dolog?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek ilyen srácot

De ám mióta homoszexuális dolog ha az Ember ,Saját testnedvéktől Nem indítódik?



Akkor én leszbikus vagyok mert a saját punci nedvemet lenyalom az ujjamról meg le is nyelem a SAJÁT TESTNEDVEM ?

N

2019. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Undorodik*

Bocsi az elírásokért

2019. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
en is lenyalom a spermamat egy jo maszti utan. ja es nem erzem magam emiatt melegnek.
2019. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem és nem féltek hogy elkaptok valamit ha a szátokba nyúltok miután a saját farkatokat fogdostátok? Herpesz meg ilyesmi
2019. febr. 8. 15:36
 5/14 Bummer ***** válasza:
100%

Én fiatalon megkóstoltam, tudni akartam mit vállalnak a nők ha lenyelik.

Szerintem ebben nincs semmi identitás kérdés.

2019. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na jó :D Én is nyaltam már le a saját puncinedvemet, full hetero férfivel is voltam, aki megcsókolt miután a számba elment. De hogy kapnál el herpeszt magadról, ha már herpeszed van? :D Ez poén lenne? :D
2019. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező aki herpeszre hajlamos mástól is kijön neki

Illetve aki csak hordozó az önmagára nem ártalmas magyarúak az antitest még van benne ami úgymond kiüti amit hordoz ezáltal saját magát nem fertőzi meg herpesz vírussal

Ugyanakkor más ember herpeszvírusa viszont okozhat neki kiütést mert az ellen nincs anti test a szervezetében

2019. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem a herpesz volt a legjobb példa de a vizelet az a péniszből jön a húgycsőből amiből a sperma is és a vizeletben már vannak fertőző dolgok azért.
2019. febr. 8. 15:52
 9/14 Bummer ***** válasza:
100%
Ha higiénikus vagy nem lehet baj.
2019. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy egészség ember vizelete teljesen steril még baktériumok sincsenek benne, van aki meg is issza és semmi baja nem lesz.
2019. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!