Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lehetőségei van azoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségei van azoknak a fiúknak, akik csak kíváncsiságnól próbálnák ki a saját nemükkel? 20/F

Figyelt kérdés
Mondjuk saját korosztályban keresve.

2019. júl. 26. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Örökre rajtuk marad a stigma. A normálisabb lányok elkerülik majd őket, teljesen jogosan."


Miért maradna rajtuk? A normális lányok ugyan honnan tudnák meg? Nem kötelező elmondani.

2019. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnék egy-két dolgot. 28F
2019. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban én is éreztem szexuális vágyat a fiúk iránt, ki is éltem őket, de nem maradt rajtam semmilyen stigma, a homoszexualitást és az efféléket elítélő haverjaim sohasem tudták meg ezt rólam, sem a szüleim. Bizonyos emberek szeretnek gyűlölködni és akármilyen is vagy biztos, hogy van valaki, aki ha akar tud olyat találni benned ami miatt elítél, pedig ez nagyon nem szép dolog, de vannak ilyenek és lesznek is, ezt el kell fogadni. Én a környezetemben találtam partnert, tapasztalatom szerint több ember él körülöttünk, aki kipróbálná azonos neművel is, mint azt egy laikus elsőre gondolná. Azt tudom javasolni, hogy először haverok körében keresgélj, ha még nem tetted beszélgess velük intim témákról, úgy hamar le lehet szűrni, hogy milyen beállítottságúak. Ha bármi egyéb kérdésed lenne írj privit nyugodtan.
2019. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnék ezt-azt. 21F
2019. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!