Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexek nagy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexek nagy része miért nem tud elképzelni a saját nemével tartós párkapcsokatot?

Figyelt kérdés

En is biszexuális vagyok,de én ugy vagyok vele,hogy akibe sikerül beleszeretnem lehet az férfi vagy nő tudok vele kapcsokatban lenni és nem csak a szex...A többieknél nem üt be néha szerelem?


20/f


2019. júl. 8. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudom elképzelni, valahogy a csók, párkapcsolat része csak nővel működik. Viszont ha meglátok egy szép péniszt, akkor nyamm :)

32 f

2019. júl. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mert a biszexualitásnak is vannak fokozatai. És minél tovább megyünk a Kinsey-skálán, arányaiban annál kevesebb biszexuális embert találunk.
2019. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Nemhogy a kapcsolat nem menne a többségnek, hanem még egy egyszerű élő találkozás elől is eltűnnek.

Nagy a lelkesedés, de a amikor lépni kell,akkor huss...Nem értem, mire jó szórakozni mással, hiszen akkor miért keresgél, vagy hirdet az illető..

Számtalan ilyen esetem volt, társkeresőn és itt is.


Nem kellene beszarinak lenni, mert sosem lehet tudni, milyen szép és jó dolgok várnak az emberre.

Ami pedig a csókot illeti, aki férfi létére "csak" szopik, vagy passzív , odaadja magát, az ne tartson lelki kinyilatkoztatást arról, hogy a csók nem fér bele. Mert az már megcsalás a párja felé. Az nem megcsalás, ha dugják a többgyerekes apát, igaz :?


Volt egy nős barátom, évekig, első pillanattól csókolóztunk és semmi lelki blokk nem volt. Igaz, ő tudta, mit akar és ezért tett is.

Másfél éve vége, de azóta sem találtam ilyen korrekt embert, sehol az országban.

Ez van Uraim...

2019. júl. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolónál a pont.

Amúgy én is így vagyok, semmi romantikus dolgot nem tudok elképzelni pasival, csak 1-2 szexuális dolgot (de pl már a szexet sem).

2019. júl. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Azért,mert gyávák.


Inkább kifelé mutatni kell a "tökéletességet".

2019. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert pasival még egy ölelést se tudok elképzelni.

Pasi előtt csak is térdelni szeretnék.

2019. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!