Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fiuval csak oral szex van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiuval csak oral szex van, tovabb nem megy, az akkor még hetetoszexualisnak szamit?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
nyugtasd csak ezzel magad!:D
2019. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Te leszbikusnak tartanál egy nőt, aki vágyik arra, hogy leszopjon egy férfit, őt meg kinyalja egy férfi?
2019. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem
2019. júl. 28. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
amíg több nem lesz belőle, de általában szokott tovább is elmenni a dolog.
2019. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Danielguy ***** válasza:
81%

Az én válaszom az, hogy rossz a kérdés és feleslegesen agyalsz ezen.

Hetero vagy biszex, nem mindegy?

Élvezd azt, hogy fiatal vagy és kényeztetik a testedet.

Én biszex vagyok és nem pattogok ezen. Senki meg nem mondaná, hogy a kolbász is izgat. Nem írom a homlokomra, magánügy.

Mitől félsz? Elmondani a szüleidnek? Semmi közük hozzá. Gondolom a faterod sem számol be arról, hogy anyud engedi-e az anált vagy sem. Nincs hozzá közöd, ilyen egyszerű.

Én pl imádok egy nagy és szőrös farkat mélytorkozni. Nagyon férfias szituáció, ugyanakkor egy nedves rózsaszín punci is fantasztikus dolog.

Én élvezem, hogy biszex vagyok, tedd ezt te is.

24/f

2019. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!