Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Léteznek párok, akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek párok, akiknél biszexuális mindkét fél? Esetleg 3-an vannak a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én sokkal több tartósságot látok azokban a kapcsolatokban ahol többen vannak.

És ha én szeretek egy fiút is meg egy lányt is?

Éppenséggel csak mindkettőjük tetszik.

Szerintem többen vannak azok, akik elítélik azokat, akik nem a normális módon élik a párkapcsolatuk.

Létezik olyan, hogy egy meleg párt találjak (férfiakat) akiknek szimpi vagyok és több idő után megszeretnek annyira, hogy velük éljem le az életem?

A variáció mindegy, csak többen legyünk a kapcsolatban és a lényeg a szerelem 🥰

Azzal is tisztában vagyok, hogy sok idő elmélyülni a másikban és a megfelelő embereket is nehéz ehhez megtalálni.

Akik elítélik az egészet, nekik azt mondom az idő változik.

Lehet, hogy pár év múlva ez lesz a normális, mert rájönnek az emberek, hogy ha van két igazid akkor már tényleg nem kell más a boldogsághoz.

Főleg ha tökéletes az összhang.


2019. aug. 6. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

"Lehet, hogy pár év múlva ez lesz a normális,"


ööö... nem.

2019. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek. Hosszú életű nem lesz a dolog, de vannak ilyenek. Poligám kapcsolatoknak hívják.

Kétlem, hogy valaha is ez lenne a normális.

2019. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát.. Ki tudja mit hoz a "Z" generáció.

Régen se hittek sok dologban, amik ma már vannak.

2019. aug. 6. 16:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nőként gondolom így.
2019. aug. 6. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondhatni ez a helyzet. Beszélhetünk ha akarsz.
2019. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ne gondold úgy hogy meleg férfiakkal fogod leélni az életed.
2019. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez csak az egyik variáció.
2019. aug. 7. 09:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két meleg biztos nem fog hármasozni egy lánnyal. Ha elevenebb élményekre vágynak akkor egy harmadik pasit fognak keresni.


Én biszex pasi vagyok és szívesen kipróbálnék egy hármast: két pasi, egy csaj. Vagy a te esetedben két csaj egy pasi felállás játszik gondolom. 2pasi 2csaj, mindenki mindenkivel már nagyon előrehaladott lenne? :)

2019. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi biszex pár vagyunk és egy szintén biszex párral élünk együtt boldogan már 8 éve. Nagyon szépen müködik ezaz édes négyes.
2020. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!