Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor már évek óta kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor már évek óta kapcsolatban vagytok a párotokkal és előjönnek az azonos nemű/ellenkező nemű (ki kivel van kapcsolatban épp) iránti vágyak ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Nem nyomaszt? Vagy nem hat ki a kapcsolatra?

Én már most félek ettől pedig még párom sincs. :(



2019. jan. 27. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Biszexualitás ≠ hármas.

2019. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi nem ide akartam írni.

Ide annyit hogy szerintem ha szerelmes leszel nem akarsz mást, szóval addig ne gyötörd magad ezzel.

2019. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De tegyük fel ha a szerelem átalakul szeretetté akkor is így érzel?

Mondjuk én nem szeretném soha sem megcsalni, meg amit sokan írnak hogy akor feküdjek le lányokkal úgy hogy a párom nem tudja...

Én egyszerűen nem ilyen vagyok.

2019. jan. 27. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Semmiképp sem az a megoldás hogy lefekszel lányokkal a pasid tudta nélkül. Vannak pasik akik megengedik amúgy, szóval ha már valahogy akkor a tudtával. Én ezzel se értek egyet, de az hogy a ti kapcsolatotokban ti mit engedtek meg, azt ti szabjátok meg nem mások. Szóval ez is lehet egy megoldás ha kifogsz egy olyan fiút.

De tényleg ne parázz már most előre ezen. Kapcsolatod sincs még de már attól félsz mi van ha a szerelem szereteté alakul. Előbb juss el addig, és akkor gondolkodj ezen, előre felesleges úgyse tudod hogy mi hogy lesz.

2019. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!