Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex a haverom vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex a haverom vagy csak szeretethiánya van és túl közel engedtem magamhoz?

Figyelt kérdés

Elég jóba vagyok vele, suliba mellette ülök, gyakran úgy rakta a lábát, hogy hozzáérjem enyémhez,én nem vettem el ilyenkor.

Aztán még tavasszal az volt, h hétvégén átszoktunk járni egymáshoz és pl filmet néztünk, gépeztünk akkor is összeért a vállunk, meg gyakran rámtette a kezét.

Most nyáron meg ha bulizni megyünk, vagy sokáig lógunk kint vagy ilyenek, akkor vmikor egymásnál alszunk. volt mikor éjjel a kezét vagy lábát rám rakta, de olyan is, hogy a fejét. nem tudom, direkt-e. ráadásul megengedtem neki, mert nem löktem el, mert egy ideje nincs csajom és jól esik a közelsége, de én hetero vagyok, szal nem is tudnék vele mit kezdeni.

hogyan deríthetném ki, hogy biszex vagy csak úgy van mint én, hogy vki közelségére vágyik.

nem ítélném el, ha bi lenne, csak nem akarom, h szerelmes legyen belém, mert elég jó haverom és nekem fontos ez a barátság.



2019. aug. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

"Hetero vagyok"


"Lábát rámrakja"


Lóf***t vagy te hetero

2019. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy tudhatod meg ha a megfelelő időben, megfelelően tálalva rákérdezel. Egy bizalmas kapcsolatban szerintem nem gáz erre rákérdezni, főleg semmi baj nem lehet belőle ha elfogadó vagy mint írod.

Amúgy nem kell minden miatt megkérdőjelezned a szexuális orientációdat. Ha úgy érzed hogy ez neked csak annyit jelent hogy jól esik valaki közelsége, ami természetes, akkor bizonyára csak arról van szó.

A jelenkorban berobbant a homoszexualitás a köztudatba, és azóta paranoiás módon a férfiak kerülnek mindennemű megnyilvánulást ami azt a gyanút keltheti hogy ők homoszexuálisak. Mondjuk 100 éve még nem asszociált mindenki mindenről a melegekre, és szabadabban érintkeztek az emberek. Ennyitől nem leszel meleg, tizenéveseknél meg főleg nehézkes valakit ennek-annak titulálni.

2019. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem elég nehéz véletlen ráraknod a fejed másra éjjel :D Kivéve ha mondjuk nagyon részeg vagy. De szerintem ezt egy teljesen hetero fiú nem hagyta volna, szeretethiány ide vagy oda.
2019. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Aww szerintem nagyon aranyos tőle ez a közvetlen viselkedés. Amúgy ha ilyen jóban vagytok szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle hogy hogy érez stb...Egyik legjobb barátnőm is simán rámhajtja a fejét, mert már szinte olyan mintha a testvérem lenne ezért számomra egyáltalán nem zavarba ejtő\kínos. (Bár gondolom a fiúknál lehet hogy nagyon is az tud lenni) Én is hetero vagyok és engem személy szerint nem nagyon szokott zavarni.
2019. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyosak lehetek ketten azért!:)
2022. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!