Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbáltam két fiúval hármasb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáltam két fiúval hármasban és engedtem (jobban mondva én kértem) hogy ketten legyenek a pu@cimban egyszerre, most kicsit aggódok hogy ilyen marad odalent, mit csináljak? L 24

Figyelt kérdés
Elég sokáig csináltuk így hármasban, kb 10-15 percig, akkor nagyon élveztem és nem is fájt csak az elején aztán többször is orgazmusom volt így ami ritka nálam hüvelyi úton. Használtunk síkosítót ill a fiúk is raktak magukra de másnap kicsit kényelmetlen volt ülni vagy állni, meg olyan tágnak érzem most magam pedig ennek már 5 napja. Visszanyeri még az eredeti formáját és rugalmasságát a hüvelyem? Bunkó válaszokat nem kérek. Akinek volt hasonló tapasztalat írjon inkább privátot. Köszi.
2019. jan. 21. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
hát használtad rendesen, de nyugi visszaszűkül az :)
2019. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Szia:)

Természetesen vissza fog állni...ha pl két hétig nem szexelsz akkor is az átlagosnál jobban összeszükülsZ

Gondolj a szülsére és megkapod a választ!

25/N

2019. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1 és 2-es, ez saját tapasztalat? félek hogy átléptem egy "határt" és most ilyen lesz már mindig. máskor is volt már hasonló egy vadabb éjszaka után a barátommal de az 1 nap után rendeződött, most 5 nap telt el és még mindig olyan mintha szex után lennék 5 perccel.
2019. jan. 21. 13:37
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

#1:

férfi vagyok, de biztos vagyok benne, hogy visszaszűkülsz

sok lány a popsitól fél, hogy tág marad, mégis visszaszűkülnek, a puncid is visszafog :)

2019. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Hány ujjad fér be?
2019. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát alapesetben 2 már szűkösen, most viszont 3 is lazán, bár nem néztem ténylegesen csak tükörben tudom megsaccolni.
2019. jan. 21. 13:54
 7/18 anonim válasza:
52%
Ott alul visszanyered majd az eredeti formádat,de fent agyilag viszont beszűkülsz maradsz,nem azért mert hármasban csináltad. Hanem mert biológiából buta vagy! Ülj le lányom 1-es! Amúgy szép családanya leszel majd,jó úton haladsz felé...Üdv a tanárod Tóni bácsi...
2019. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Úgy fogsz maradni,s mostmár a 3 f..z sem lesz elég.
2019. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Adj időt hogy regenerálódhasson, visszaszűkül majd.
2019. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

A két punciban harangozó,kolompoló fickó alapból bi.

Mikrorepedések az izomszövetben.Ergo új sejtek épültek a sérült részbe s az már SOHA nem fog visszaállni!


Az izomszövet fejlődése "Amikor olyan megterhelés éri az izmodat, amihez nincs hozzászokva, az izomrostokban mikroszkopikus szakadások jönnek létre. Ez a fejlődés alapja"

Fejlődés"új izomszövet épül (magyarán nem tud újra összehúzódni".

2019. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!