Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fantáziálok fiktív karakter...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fantáziálok fiktív karakterekkel, akik azonos neműek velem akkor biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Leginkább a Harry Potter néhány női szereplőivel szoktam fantáziálni piszkos dolgokról.(persze férfival is) de nem tudom elképzelni hogy valóságban szexelnék - e lánnyal. Biszex vagyok vagy ez valami furcsa kattanás?

2019. aug. 12. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
biszex vagy. kikkel szoktal fantazialni egyebkent?:D
2019. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit tekintesz biszexuálisnak... affinitás mindenesetre van, egyénenként változó, hogy ez megmarad fantázia szintjén, vagy előbb-utóbb tettekre is konvertálódik. Azért nincs "arcuk" s fiktív szereplők mert a tudatalattija még blokkolja, "ódzkodik" a vágyaitól - a kérdést is ezért tette fel ugyebár.
2019. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Hermione Granger, Pansy Parkinson, Narcissa Malfoy, Andromeda Black(bár neki nincs meg a külseje sajnos)
2019. aug. 12. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én néha Törperősre szoktam gondolni, sőt, egyszer Hókuszpókkal is volt egy fülledt éjszakám, de nem hiszem, hogy ettől biszex lennék.
2019. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj lányokka, és kiderül :)
2019. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami biztos, érdekel téged, legalább fantázia szintjén, hogy veled azonos neműekkel szexelj. Később ez átmehet a való életbe is. De valójában csak akkor derül ki, ha az életben is, valós személyek izgatnak fel, és képzeled el, hogy milyen jó lenne vele.
2019. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 ilyen nem volt még.
2019. aug. 13. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Hogy nem valós személyekről szól a fantáziád, az kiderül a kérdésedből. De ettől téged még izgat, hogy milyen lehet a szex a veled egyneműekkel. És hidd el, eljön az a pillanat, amikor valós személlyel képzeled el, hogy milyen lehet vele. Onnan már csak egy lépés választ el attól, hogy valakivel ki is próbáld. De ezt a lépést neked kell megtenned, ha valóban úgy érzed, hogy valóban vágysz arra, hogy egy másik lánnyal szexelj.

2019. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön például Draco, ha a Harry Potternél tartunk, de Eric Cartman is, ha elmegyünk a rajzfilm karakterekig. Utóbbi nyilván nem elsősorban a sorozatbeli formájában, de egész dögös rajzok születnek róla :). Ettől függetlenül soha nem voltam még sráccal.
2019. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a narcissa malfoy egész jó kis milf... Nem túl idős hozzád?
2019. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!