Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20eves lány vagyok. Van párkapcsolatom férfival már pár éve. Viszont van egy biszexuális lány, aki olyan nagy hatással van rám. Szoktunk találkozni,puszilgat olelget nagyon jól esik el sem tudom mondani. Meg akart csókolni de nem engedtem magam. Mit jelent ez?? Ndm tudok magamon eligazodni. Nagyon meg szerettem. 🥺🥺
2019. aug. 13. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mond meg a Pasidnak majd magadhoz térsz.
2019. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki...

Vagy szakíts, vagy beszéld meg a pasiddal.

2019. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Szólj a pasidnak, hogy dugjon meg jobban.
2019. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erről mit lehet beszélni a pasimmal? Nyilván nem örülne. Szeretem őt nagyon. Tudja egyébként hogy ez a lany érez vonzalmat irántam és hogy szoktunk találkozni. Olyan furán érzem magam🙄
2019. aug. 13. 01:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

El tudnád képzelni magad, hogy ennek a biszex lánynak az ágyában más is történjen veled az ölelgetésen és a puszilgatáson kívül? Ha igen a válaszod, akkor biszex vagy. A hajlam már megvan benned, valójában csak idő kérdése, hogy mikor lesz belőle valóság.

2019. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!