Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok a strandon ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a strandon ti is megszoktátok lesni a többi lány bugyin átütő vonalát? Bevallom mostanában teljesen rákattantam erre. (A pasim mondjuk élvezi) N27

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi a pasid, h te megnézed a tevepatás bikinis puncisokat?
2019. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
En meg a pasik farkat nezem meg, de a baratnomnek nem tetszik :/
2019. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: eleinte furcsállta és azt hitte hülyéskedek és csak véletlen volt aztán mostanában elég sokat beszélgetünk róla és arról is hogy ha ennyire izgat akkor valami baj van velem.:) mindenestre nem tudom hogy élvezi-e. Majd megszokja:D azt élvezi hogy ha ő is megnézi akkor nem bántom érte;)
2019. aug. 13. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Avagy azt élvezi, hogy a párjában felcsillant a lehetősége, hogy Ön biszex és hátha "összejönne" egy édeshármas.

Egyébként egészségére, amíg nem feltűnően (zavaróan) bámul másokat, akkor mindenki azt és ott nézi ami neki jólesik.

2019. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként elsőre mindig a lába közé nézek nőnek , férfinak egyaránt .
2019. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!