Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti megszoktátok nézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti megszoktátok nézni szexuális szempontból a nagyon fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy meg is dugnátok, csak megnézni.

Én pl. 16 év alattival sosem szexelnék, de a nagyon fiatal lányokra is ha ránézek, akkor rögtön meztelenül képzelem el Őket akaratlanul is.

26/f


Légyszí legyetek őszínték, szeretném tudni, hogy minden rendben van e nállam.

Kort is írjatok, köszi!



2017. ápr. 17. 14:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Betegek vagytok.
2017. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy mi van rendben és mi nem az koronként, országonként változik. Nálunk 14 év feletti csajjal szórakozhat felnőtt férfiember, de az USA-ban sok államban csak 16 felettivel, 15 éves csaj ápolásáért is börtön jár.
2017. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Utolsó az usában olyan is van ahol 18tól lehet csak, MO-n pedig egy 17 éves 11 hónapos és 30 napos még egy 12 évessel is szexelhet.

De ezek jogi megálapítások. Igazából orvosilag csak az pedo aki kisgyermekekhez vonzódik és meg szexelne is velük, olyan 0-6-8 kor között. Afölött valami más elnevezése van a dolognak, csak nem jut eszembe...

De nálam már volt, hogy 14 alatti csajt is megneztem.

2017. ápr. 17. 14:24
 4/28 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
És akkor csodálkoztok, miért nem akar veletek kezdeni egy nő sem. Fúújjjjjj.
2017. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Velem akarnak és kezdenek is a nők.
2017. ápr. 17. 14:29
 6/28 anonim ***** válasza:
51%
Nincs semmi gond veled. Esete válogatja, én sokszor a 18 alatti szexi tiniket is megnézem. Kb. 14 alattiakat nem. 47/f
2017. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

Efebofil a megfejtés.


Egyébként semmi gond, én is. És ez nem szexuálpszichológiai defekt.


42F

2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Persze. 14-től felfelé sasolom. De aztán meg ki tudja, lehet 16-nak nézem, aztán valójában meg 13.
2017. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell kifejezetten Efebofil-nak lennie, mivel a kérdés nem úgy szólt hogy csak azokat találja vonzónak hanem azokat is megnézni. Ne keverjük a szezont a fazonnal. A fujjolóknak meg annyit, hogy NÉZÉSRŐL szól a kérdés nem arról hogy ki mivel volt. Az hogy az ember megnéz mondjuk egy kirakott feszes mellű 14-18 év közöttit mondjuk mert kiteszi amije van és formás-feszes megnézed hát istenem, az nem azt jelenti hogy le is fekteted. Én is megnézem a fiatalabbakat mert nem vagyok vak de eddig 3 évvel fiatalabb volt a max akivel lefeküdtem hozzám képest szóval hagyjuk az álszentkedést egy anonim oldalon. 26/F
2017. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Nézni én is megnézem. Nem érdekel a kora,ha megvan mindene. Annál nincs minden rendben,aki nem. Atöbbi csak sumák álszenteskedés. 48f
2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!