Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lettél biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lettél biszex?

Figyelt kérdés
Mikor jöttél rá? Jól, vagy rosszul érintett a dolog? Mit gondolsz, mi lehetett az oka?

2019. aug. 14. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Par honapja jottem.Jol,orulok h mindket nem bejon,sokkal szinesebb lehet igy a szex.Igy szulettem,ez az oka.


Remelem ez nem megint egy yen szintfelmeresi kerdes,mert mostamaban elszaporodtak.

2019. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lettél hetero?
2019. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én igaz, pánszexuális vagyok, de sokan a biszexekhez sorolnak. Ezért bocsánat.


Igazából. Úgy hogy elsőnek megtetszett egy srác. Akkor azt hittem igazából hogy biszex vagyok. Bár ez már akkorra rég tudatosult bennem. És igazából pár éve jöttem rá hogy engem maga az ember érdekel. És persze rájöttem hogy ez nem biszexség. Sokáig tanakodtam, mert nem értettem mi a külömbség a kettő közt. Mármint a pánszexualitás és biszexség közt. De idővel persze realizálódott. Meg segített nekem egy pánszexuális ember hogy mi a külömbség. És hogy milyen vagyok.


Ez az én kis sztorim fél percben.


20/F

2019. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Es a mi a kulonbség mert en még mindig nwm vagom?
2019. aug. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áll. az, hogy a biszex férfiban és nőben gondolkodik, a pánnak meg jöhet a transz- meg mindenféle is.
2019. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4, #5

A pánszex nemtől függetlenül csak az embert látja a másikban, és szexelne, vagy/és szexel is vele. A biszex látja a másikban a férfit, vagy a nőt, és a választása függ attól, hogy épp melyik nemre gerjed.

2019. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen a szomszéd sráccal csináltunk dolgokat akkor még nem sejtettem hogy bi vagyok
2019. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy hogy a k** isten elbaaszta az életemet
2019. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorban a haverommal megnéztük egymásét és amikor megláttam,azonnal felállt.12 éves voltam,ő 14
2019. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!