Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok nálatok hogy voolt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok hogy voolt az első lánnyal való csók?

Figyelt kérdés
Tudnátok mesélni hogy volt az első lánnyal való csókotok? Szituációt,mióta vártatok rá,milyen érzést váltott ki,hol történt
2019. aug. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
16 évesen piásan... Finomabb volt mint bármelyik pasié! ;)
2019. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen a gimis barátnőmmel. Előtte megbeszéltük, hogy csókolózni fogunk. Nálam volt épp, és mikor elindult haza, a lépcsőházban történt meg. Nagyon jó volt, utána csináltuk többször egypár hónapig, aztán abbamaradt.
2019. aug. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%

Igazi idén nyáron egy buliban részegen:) Előtte hülyeségből a legjobb barátnőmmel karácsonykor, de az nem számít:D Ezzel a lánnyal az egész estét végigsmároltuk, pedig csak aznap ismertük meg egymást. Nem volt komoly a dolog, mivel ő azon az estén még egy sráccal smárolt, én pedig kettővel. De egyébként nagyon jó volt. A szájfénye íze nagyon bejött:D

16/L

2019. aug. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
14 évesen lerészegedtünk akkori legjobb barátnőmmel és arra ébredtem, hogy az ágyon rajtam és smárolunk... fél óráig tuti tartott mondjuk, de nagyon jó volt xddd
2019. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!