Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első csók élmények azonos nemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók élmények azonos nemmel?

Figyelt kérdés

Jó vagy rossz volt? Csókolóztatok már előtte, vagy azonos nemmel történt a legelső? Mindketten tudtátok egymásról, hogy biszexek/melegek vagytok? Vagy volt valaki olyan bátor aki heterót csókolt meg?:D (Ha igen mi volt a reakciója?) Nyelves volt vagy sima? Hol és hogyan történt? Ki kezdeményezte a csókot te vagy ő? Ha te csókoltad meg, mennyi idő után csókoltad meg miután megismerted? Szerelmesek voltatok az illetőbe? Hány évesek voltatok? Több is történt a csóknál?

Együtt vagytok még az illetővel vagy nem?

Aki akar beszélgetni a témáról az írhat privibe is! :)

Kort és nemet is írjatok légyszi. 18/L



2019. jan. 27. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

34 éves nő vagyok.

18 évesen a szalagavatónk utáni after partyn a legjobb barátnőm megcsókolt. (előtte már csókolóztam férfival)

Ő azóta férjhez ment, hogy a lelke mélyén biszexuális e, nem tudom. De bennem egy életre felgerjesztette a vágyat, hogy a nőkhöz is vonzódjak...párszor még elcsattant 1-1 csók köztünk, de csak bulikban. Ennél több sosem volt a saját nememmel.

2019. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak az első szex volt azonos neművel. :$

F

2019. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Sok a kérdés :D lánnyal volt az első nyelves meg ajkas csókolózás is, első szexuális élményem is, fiúval is volt csókolózás és orál, de ezen kívűl semmi más. Inkább a lányok érdekelnek.


21/f

2019. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Mindketten tudtátok egymásról, hogy biszexek/melegek vagytok?

Ez egy hülye kérdés, szerintem senki sem kap le az utcán random azonos nemű partnert egy csókra :D


22 évesen történt, első nem tetszett, olyan volt mintha egy ratációskapa lett volna a számban.

Utána volt még pár, azok már jobbak voltak.

2019. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó volt.

nem az volt az első.

bisex,meleg azt sem tudtuk,hogy van ilyen.

nyelves is és sima is. bár a ő jobban szerette a simát.

a suli hátsó udvarán ahová nem volt szabad menni.

ő kezdte.

dehogy,csak kíváncsiság.

8 igen csak nyolc. nem 18.

első álltalánosba jártunk,mi kellet volna hogy történjen még?

akkor sem voltunk együtt.

2019. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok lemeradt.

33/F/bi

2019. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első csókomat kaptam lánytól, 15 évesen. Tudtuk a másikról, lényegében "randi" volt a dolog. Együtt töltöttük a napot, majd felmentünk hozzá filmezni. A kanapén ücsörögtünk, majd végigcsókolta a nyakam mire odafordultam és ... :) Kellemes volt, bár nyilván nagyon új. Utána a film inkább háttérzajba ment át. Olyan pár hónapja ismerhettük egymást, ezután együtt voltunk egy ideig (kapcsolat) és egymással feküdtünk le először.

Már nem vagyunk együtt, de még jóban vagyunk, dumálunk néha arról ki hogy van.


Ami furcsa, hogy ettől függetlenül nem ez a legmeghatározóbb "csók-élményem". Az 18 évesen történt egy idősebb lánnyal. Tudtuk egymásról, de ettől függetlenül elég spontán történt egy fesztiválon. Pár napja ismertük egymást, utána még egy ideig összejárogattunk. Viszont azóta is sokszor beugrik és végigfut rajtam valami, talán mert az egész annyira vad és "ösztönös" "elemi" volt.


21 l

2019. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!