Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális embernek éreztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális embernek éreztem magam eddig, de azt vettem észre magamon hogy a korábbi évekkel ellentétben már egyáltalán nem érdekelnek a srácok szexuális értelemben, lehet hogy leszbikus lettem? 26L

Figyelt kérdés

Egészen eddig biszexuálisnak éreztem magam. Srácokkal és lányokkal ugyanúgy voltam párkapcsolatban és szexeltem velük. Mindkettő nem esetében nagyon élveztem a szerelmi együttléteket.


Az utóbbi időben viszont azt érzem, valami megváltozott. Most lett vége egy 3 éve tartó leszbikus kapcsolatomnak és keresem az új párom, ám azt vettem észre magamon hogy most már ELKÉPZELNI sem tudnám magam egy fiúval! Most már szabályosan rossz érzés végignéznem egy erotikus videót ahol férfi és nő szexel, csak azt élvezem most már amikor két lány szexel egy videóban. És most már nem tudom elképzelni, hogy egy fiúval randizom, vagy vele csókolózom. Éjjelente csak arról álmodom hogy egy lánnyal randizom, fiúval már sohasem szoktam álmodni. Amikor maszturbálok, csak lányokra tudok gondolni. Most már csak lányok társaságában érzem igazán jól magam és csak velük szeretek flörtölni. És most már egymás után nézem sorra a romantikus leszbikus filmeket, minden este megnézek egyet és most per pillanat csak ebben lelem az örömöm.


Mi történt? Lehet hogy leszbikus lettem? Mennyire gyakori, hogy egy biszexuális ember "nem kívánja többé" a fiúkat? Régen kívántam a fiúkat is, de most már semennyire sem, kizárólag barátság céljából, barátkozó szándékkal beszélgetek velük.


2019. aug. 20. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, igen, én 2 éve vagyok így, és én anno jobban vonzódtam a pasikhoz.
2019. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Lehetséges hogy egy nagy csalódásod volt ami miatt elment a kedved a pasiktól?
2019. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Majd jön az az ember aki mellett jól érzed magad. Legyen az férfi vagy nő. Igazából most ilyen korszakot élsz. Biszexeknél ez megszokott.
2019. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:09


Igen, a srácokban sajnos rengeteget csalódtam. Aztán jött az életembe egy lány aki rendkívül gyengéd és kedves volt velem. Vele egy évig jártam, aztán szétmentünk. Utána megint srácokkal próbálkoztam és nagyon durvák és kemények voltak velem, ám sokan gyengédek és aranyosak is! Szerencsére voltak kedves srácok is az életemben. Majd jött a 3 éves leszbikus kapcsolatom, aminek most lett vége nemrég. Sohasem voltam olyan boldog mint vele, imádta vele mindent! A találkozókat, a szexet, a romantikus programokat. Vele voltak a legjobb szex élményeim is, sokkal jobban élveztem vele a szexet mint a srácokkal. És annyira megkedveltem a lánnyal való kapcsolatot általa, hogy most jelen pillanatban nem tudom elképzelni magam, hogy én egy fiúval vagyok. De sok biszexuális ismerősöm azt mondta, ez teljesen természetes és hogy szerintük "idővel visszatérhet" a vágy a srácok felé! Azért vagyok megijedve, mert eddig mindig kívántam mindkettő nemet, de ez most nincs jelen! Még sohasem éreztem ilyet, ezért vagyok tanácstalan.

2019. aug. 20. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy veszem észre az itt leírt vallomásodból, hogy egyértelmű a szitu. Lanyhult és eltűnt a szexuális érdeklődésed a férfiak iránt, a lányok iránti vonzódásod viszont erősödött. Ez kimeríti a leszbikusság iránti erősebb irányultságod fogalmát.
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lettél leszbikus csak szimplán jobban vonzódsz a lányokhoz. Leszbikus akkor lennél ha csakis kizárólag mindig is a lányok vonzottak volna. :)
2019. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!