Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kedves lányok, ti hol ismertét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, ti hol ismertétek meg a jelenlegi, illetve korábbi párotokat? 24/L

Figyelt kérdés

Bocsi, ha kicsit uncsi már ez a kérdés...az a helyzet, hogy nővel nem voltam még soha, valójában mindig is elnyomtam az érzéseimet (társadalmi elvárás, szülők stb...), de egy kicsit meguntam most már.. :) Neten melyik oldalra érdemes regisztrálni, illetve mik a tapasztalatok? Nőies nőket keresek.


Köszönöm előre is :)



2017. okt. 1. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:)
2017. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszer egy átlagos,fársztó nap után ballagtam hazafelé és életem szerelme a konyhában kávézott anyukámmal♡♡. Pár hét múlva már együtt is voltunk. Előtte volt akit az egyetemen ismertem meg, a legutóbbi barátnőmet a 2015-ös Pride-on. A társkeresőkkel csak rossz tapasztalataim vannak, senki érdemlegessel nem ismerkedtem meg. Vagy kamus pasik vagy kalandozók,akik 5 perc után meztelen képet kértek,vagy esetleg olyanok,hogy 15 perc beszélgetés után már féltékenykedtek. Regisztráltam a PinkVanillára,SweetCandyre, ezeket ajánlották mint igényes társkeresök, de semmi nem jött össze és ha ilyenek az igényes oldalak akkor milyen a többi? Facebokkos csoportokkal ne is próbálkozz, abból áll az egész, hogy meztelen képeket raknak ki és szexchatet,egyejszakást,hármast keresnek.
2017. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2-őt személyesen.Mire jó az iskola.Egyet Pinken,egyet pedig itt.

Sok sikert mert nehéz a dolgod!

2017. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én itt ismertem meg a jelenlegit, azelőtt meg nem volt párom (csak kavarás, vele egy suliba jártam). Egyébként pinken is ki lehet fogni normálisat, csak elég kitartónak kell lenni.


Sok sikert! :)

2017. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmet az egyetemi könyvtárban ismertem meg. Hosszú heteken át csak néztük a másikat, aztán egy reggelen arra ébredtem, hogy egy üzenet vár tőle. :)


23/L

2017. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Monteveres ***** válasza:
100%

Egy Plázában. Ő elcsúszott, én meg keresztülestem rajta.

Kiengesztelésért meghívott egy fagyira, aztán elkérte a számomat. Azóta is eggyütt vagyunk.

2017. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Monteveres tök aranyos a sztoritok :D ti szó szerint egymásba estetek.
2017. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Heh 6-os ez nagyon tetszett :D


Mi is egyébként hasonló képpen. Félkómásan este mentem haza az egyetemről, támaszkodtam a buszajtónak, mikor az kinyílt és kiestem a buszmegállóba. Ő volt ott egyedül, én meg be is ütöttem magam, tagaszkodott hozzá, hogy elkísérjen az ügyeletre, mert vérzett a fejem. Komolyabb bajom nem volt, de nagyon kedves volt, mintha a sors küldte volna. Ennek 4 éve, már végeztem és azóta össze is költöztünk.

2017. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Táskereső app (OkCupid)


Tök random iratloztam fel, a csajok 95%a tökre semleges volt. Szóval rohadtul nem reméltem sokat, mert hát mennyi esély lesz rá. Ráírtam, és pár nap múlva visszaírt...ő se nézte az appot. Aztán pár nap múlva szépen lassan átvándoroltunk kikre, és kb. 3-4 hónapon át csak dumáltunk.


Aztán elhívott találkozni, és még akkor se volt egyértelmű hogy csak haverkodás van-e vagy más is. Az első randin csa egy szájrapuszival váltunk el, de a harmadikon már nálunk voltam két napot és volt szex is.

Azóta is boldogság é szerelem van :)

2017. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt meg kapcsolatomm 25/L/L
2017. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!