Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ennyire szokatlan gondolat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szokatlan gondolat a fokozatosság elve az embereknél? 21/F

Figyelt kérdés
Pl valaki kezdőként szeretné kipróbálni ,de nem egyszerre mindent ,hanem fokozatosan.
2019. aug. 29. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, főleg itt, ahol mindenki 13 évesen már háremmel rendelkezett.

Részedről szerintem jó ez a törekvés. Mindenre hagyj időt. Illetve úgy gondolom, hogy ez tisztelet jele is a másik fél felé. Nem csak az az egy dolog érdekel rajta.


F

2019. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hmm.....szerintem ez tök alap.egy jótanács!tapasztaltabb idősebb pasival próbáldd meg.már ha nem visszataszító számodra
2019. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokatlan, de a többség mindent akar és azonnal a nélkül, hogy nézné ő mit ad cserébe. Aki követelőzik azzal ne foglalkozz, haladj a saját tempódban.
2019. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem egy nagy was ist das leszopni meg megdugni valakit, akit kívánsz, így természetes, hogy mindent akar valaki.

Hasonló kezdővel próbálkozz, vagy megértő meleggel. Egy meleg srác ha szexuális közelségbe kerül egy másik sráccal, nem ismer határokat, mivel neki természetes egy "normál" együttlét, smárolással, előjátékkal majd anállal.

Én is csak azért szoktam tudni ilyesmiben benne lenni, mert engem kifejezetten izgat, ha kezdő a srác, és velem hokizik először közösen például. :D

27/F

2019. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig három kezdővel is volt dolgom, jóval fiatalabbak voltak.

De igen, fontos a fokozatosság, nem ugrunk rá azonnal senkire. A turelmes, érzéki előjáték, vagy egyáltalán a meztelen test "megismerése " az alap, utána lehet továbblépni, ha a szándék még megvan !


Fiatalon, 18 évesen egy 43 éves volt az első, pedig passzív volt. Hálás vagyok neki.


49 f/a

2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen voltam először sráccal (olyannal aki tapasztaltabb volt), de már egyből akartam a szopást, a dugást és csináltuk is. Előtte volt egy pár év, amíg elfogadtam fejben, hogy a srácok is érdekelnek, de miután ez megvolt, nem volt gond.


Szóval én mindig ilyen voltam, pedig nincs se óriási partnerszámom, se nem volt 13 évesen háremem. Ugye én meg pont azokat nem értem, akik mondják, hogy csak verjük ki közösen, hogy csak szopás legyen, stb. A szex az jó, ezt már azelőtt lehet tudni, mielőtt csinálná az ember.

2019. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!