Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, éreztétek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, éreztétek már úgy, hogy a nőkre teljesen máshogy izgultok fel, mint a férfiakra?

Figyelt kérdés
Én valahogy azt tapasztalom, hogy a nők iránt több érzelmet érzek, a szexuális izgatottság mellett és az is ilyen mélyről jövőbb dolog. Valahogy ilyankor nem is annyira a csiklómnál, hanem a hüvelyemben érzek lüktetést. Ha férfiajra gondolok, akkor csak testileg hoz izgalomba, érzelmileg egyáltalán nem és az is inkább egyfajta "kanos" állapotot idéz elő bennem. Ez miért lehet? Más is érez hasonlót?

2018. nov. 6. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmi van nálam is. Gondolom azért lehet, mert a nőkhöz jobban vonzódunk, így minden ami feléjük irányul másabb, intenzívebb és mélyebb.
2018. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

A nőkkel a gyengéd, összebújós, ölelkezős szexet szeretem, de ez nem pótolja nálam azt hogy egy férfi keményen lerendezzen.

A lányos szex után másnap mindig őrültem kívánom hogy egy pasi jól lerendezzen.

Nem kizáró egyik sem, inkább kiegészíti egymást. Mindkettő más módon jó, a lányok a lelkemnek a pasik meg a vad szenvedélyek miatt.

2018. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Persze,ez természetes. A nőket lehet szeretni is, felnézni rájuk, a férfiak meg csak szexuális kiegészítők számomra,már ha jól néznek ki.


22/L

2018. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó: szóval tárgyiasítod a férfiakat? Te nősoviniszta! :D
2018. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!