Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként milyen élni? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként milyen élni? Nem nehéz?

Figyelt kérdés

Pl. Heteroknál hangoztatják, hogy nincs fiú-lány barátság, mert egy idő után úgy is lesz valami. Így fiúk megmaradnak haveroknak.

A biszexek hogy barátkoznak? Hogy alakul ki náluk egy társaságban, hogy most épp kivel akarnak randizni, és kivel haverkodni? 😂


Asszem én is bi vagyok valamilyen szinten, de én pl. inkább introvertált vagyok, és kerülöm a társaságot.


2019. szept. 1. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiu vagy lany vagy?
2019. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nèha igen, nèha nem
2019. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok és ezt lehet érezni egyszerűen, hogy ki az aki tetszik és vonzódom hozzá meg ki az, aki nem.
2019. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy alakul ki náluk egy társaságban, hogy most épp kivel akarnak randizni, és kivel haverkodni?"

Mondjuk úgy, hogy szép számmal élnek ezen a világon olyan emberek, akiket képes vagyok megkedvelni anélkül, hogy beléjük zúgnék vagy rájuk izgulnék...? :D A heteróknak egy ellenkező nemű vagy kifejezetten bejön, vagy utálják?

2019. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán inkább az el nem fogadás nehéz néha. De viszont nekem a legjobb barátnőm is biszex de nem akarunk egymástól semmit. Plusz minden embernek van egy ideálja meg egy bizonyos határja hogy meddig vonzó neki valaki... Szóval nem vonzódunk minden emberhez. Ehez az elmélethez hamarabb tudnék egy pán szexuálist elképzelni. És amúgy kimutatták hogy az emberek azokhoz a partnerekgez vonzódnak akiknek a genetikájuk leginkább eltér a miénktől. Szóval ténylegesen nem vonzódunk vagy szeretünk beke mindenkibe. Mi is emberek vagyunk mint bárki más. És még egy utolsó gondolat: Igazából minden bernek vannak megpróbáltatásai xsak nem mindenkinek egy formák. Az élet nehéz és néha rossz. De ha a rodszat nem tapasutaljuk,a fényünk kinis hull. Semlegesség özönlik el bennünk és saját magunk elfelejtjük
2019. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"A biszexek hogy barátkoznak?" Mint a hetero emberek.


"Hogy alakul ki náluk egy társaságban, hogy most épp kivel akarnak randizni, és kivel haverkodni? 😂"

Ha szimpi és tetszik akkor dumálunk a bisexualitasról ha nem elutasító vagy esetleg nyitott akkor randizni akarok vele.

A dolgokat is úgy intézem.


Ha csak szimpi akkor haver.

2019. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A biszexek hogy barátkoznak? Hogy alakul ki náluk egy társaságban, hogy most épp kivel akarnak randizni, és kivel haverkodni?"


Úgy, hogy attól még, hogy izgul a saját nemére is, nem fog mindenkire izgulni. Te se izgulsz fel minden nőre, nem? A biszex se izgul fel mindenkire.

2019. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!