Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexként nem furcsa valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexként nem furcsa valakin először kipróbálni az orált?

Figyelt kérdés
Bár még szűz vagyok, de pasin csak is orálozni szeretnék, csak sajnos néha azt gondolom hogy ez undorító dolog, mivel még is csak saját neművel csinálok valamit, de még is akarom.

2019. júl. 16. 06:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, de gondolom nem kell egyből mindent csinálni. Ősszejössz, aztán először csak kiverték egymás elött, majd egymásnak, aztán úgyis kialakul, hogy igen, vagy nem.


28f

2019. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Melegként is furcsa meg heteróként is, nincs igazából különbség.

Nem akkora dolog, de azért engem rendesen meglepett, hogy egy másik emberét megfogni vagy mozgatni teljesen más élmény mint a sajátomat.

Tulajdonképp engem leginkább ez a része lepett meg, amit nem is gondoltam volna, másfelől a többibe semmi extra nem volt.

Az undor inkább csak a fejedben létezik, egy szűrő amin keresztül ezt a témát szemléled, egyfajta előítélet, de ha le tudod venni, akkor élvezheted anélkül, hogy fura vagy kellemetlen lenne.

2019. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha avàgy nagyobb mint az,hogy nem lenne szabad,akkor teszi meg egy srac.lehet ufy gondolja nem ,hukyeseg,,de ha olyan hlyzwtbwn van,hogy ott a lehetoseg,es biztatast is kapsz a madiktol,,akkor dől wwl mwnnyire nag a vàgyad,,letudod e gyozni
2019. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En 17 voltam mikor kiprobaltam, kolcsonos egyszeri alkalom volt de jo. Szerencsere nincs nagyon buntudatom.
2019. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Eric Mayers ***** válasza:
100%
pesten hetvegen vki? 26f :)
2019. júl. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de ugyanakkor izgalmas volt, szívesen próbálnám újra de nem végig.Jó érzés volt az első alkalom mikor beledagadt a partner f..a a kezembe, majd elment, ez érdekel a legjobban.
2019. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

de az, mégfurább ha a teljes nevét sem tudod.


de te még várj vele:ha így a gondolat is undorral tőltel akkor utána iszonyatos bűntudatod lesz.3-4hét után elmúllik. (nekem elmúlt) de az az időszak nem jó.


ha ezen túljutsz akkor már teljesen mindegy,hogy sajátneművel csinálod,csak élvezni akarod a szopást.

2019. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ennyit próbálnék ki.
2019. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám)
2019. júl. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetero neveltetésem ellenére, elég hamar túl voltam az első egymásnak kiverésen, bűntudat nélkül. Ezután többször is nekiindultam, hogy egy fiút leszopjak, de mindig győzött a nevelés ereje. Az első valódi kalandom egy másik férfivel szoptatás volt. Ő nem is akart mást, csak szopni, és miután végzett, a várt bűntudat elmaradt. Ezután erősödött csak bennem a vágy, hogy a farok másik végén lehessek. Hamar megtörtént az is. Leszoptam egy pasit, és bűntudat helyett megkönnyebbülést éreztem, hogy megtettem azt, amire addig úgy gondoltam, hogy tilos és bűnös dolog.
2019. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!