Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha hiányzik az a lány akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik az a lány akivel meg 1honapja beszéltem és találkozgattam akkor bele szerettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lány vagyok. 20 éves vagy egy 2 éves kapcsolatom. 1 hónapja elkezdtem beszélgetni egy biszex lánnyal. Fiús kinézetű. Bejött találkoztunk 2szer meg akart csókolni viszont nem tudtam meg tenni a párom miatt, pedig akartam enis!!!!! Ezelott sosem volt ilyen hajlam bennem. Össze vesztunk le tiltott, mert vagy ő vagy én elkezdtunk érezni többet mint amennyit kellene. Egyébként egy ezt a lányt már ismerem eevee de sosem volt még ilyenre példa. Sírok is mert hiányzik. Az ölelése. Minden. Mit jelent ez? Nem tudom el dönteni mit érzek 😢😢😢😢😢😢😢😢😢 ha meg látom a szivem ki ugrik a helyéről
2019. szept. 13. 00:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy férfi a párom és mindig is ferfiakkal volt kapcsolatom
2019. szept. 13. 00:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szexuálisan nem vonz, nem érzel testi vágyat akkor nem vagy biszex. Ez nem szerelem, hanem egy kötődés, aminek mentális okai vannak, de ennyiből nehéz megmondani mi a pontos oka.
2019. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nagyon kötődtem hozzá igen. Tudtam volna őt ölelni órákig ☹️☹️☹️
2019. szept. 13. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
3asba pároddal is kitudtad volna próbálni vele ;)
2019. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhhh tuti nem.... Nem tudom el képzelni hogy a pasim meg dug előttem egy másik csajt is
2019. szept. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!