Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozgattam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgattam egy lánnyal, azt hittem lesz valami köztünk, erre kiderült, hogy összejött egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Totál lesokkolt az egész, mert többen tudták, csak én nem, hogy állítólag leszbikus. Régen volt pasija és azt hittem, hogy velem is szeretne kapcsolatot, vagy valamit, közben meg összejött egy lánnyal. :( Én szenvedek, hogy nem lehet az enyém. Mit tegyek? Próbáljam meg visszahódítani? 23/f

2014. márc. 26. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg hogy beszállhatsz e harmadiknak :D
2014. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 199303 ***** válasza:
elhiszem hogy lesokkolt. de szerintem hagyjad keress mast :-)
2014. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbikus, akkor sehogyan sem tudod elhódítani, mert nem a fiúk érdeklik. Ha biszexuális, akkor esetleg van esélyed, de ha most jött össze azzal a lánnyal, akkor valószínű nagyon szerelmes most belé, szóval nem hiszem, hogy egy friss kapcsolat elején könnyű dolgod lenne.
2014. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány beleszeret egy másik lányba akkor ott egy fiúnak semmi esélye nincs..
2014. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!