Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha passzív biszex pasitok lenne, akkor kidobnátok, megélnétek kettesben a vágyait vagy javasolnátok a bi 3-ast?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy leírtad, van akit zavarna és "válóok" lenne, mást hidegen hagyná és inkább megcsalásnak érzékelné ha lenne +1 "játékos" s olyan is van aki nyitott lenne rá és izgatná. Ezt nem tudhatod, amíg nem beszéled meg őszintén a pároddal.
2019. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ezért vagyok kíváncsi lányok véleményre.
2019. szept. 17. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapvetően nem zavarna, de harmadik embert biztos, hogy nem vonnék be. Meg nekem az se "oké" hogy én dugjam meg őt pl felcsatolhatóssal, szóval ha neki mindenképpen kell az anál (is) akkor sajnos nekem ez nem menne. 18/L
2019. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Még hány ezer formában írod ki ezt a vágyadat?

Únom!

2019. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
12%
Dobd ki. Nincs olyan, hogy passzív biszex. Ráadásul a biszexek szoktak jó betegségeket összeszedni és tovább adni. Én a helyedben szabadulnék tőle.
2019. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egy szexuális vágy miatt kidobni egy pasit, csak azért, mert gerjed valamire, aminek a nő nem örül...

Persze itt a kérdés, hogy a pasi meg tudja e élni és meg akarja e élni. Ha úgy van kapcsolatban, hogy figyi, biszex vagyok, de csakis téged akarlak és ez nem jelenti, hogy meg akarlak csalni, csak van szexuális vágyam más pasik után.

Ha ilyen a kapcsolat, mint sok másik biszex kapcsolat, akkor ha kidobod a pasit, pont ugyan azt csinálod, mint egy pasi, aki azért dobja ki a lányt, mert ő nem akarja engedni análba.

2019. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikat nem szeretnék bevonni, de én "megdugnám", ha neki úgy megfelel.
2019. szept. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!