Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti kértétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kértétek meg valaha biszex vagy meleg haverotokat, hogy megnézhessétek, ahogy fiúval szexel?

Figyelt kérdés
Vagy izgi lenne, de nincs ilyen haverotok vagy nem mernétek megkérni?

2019. szept. 5. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Egy átlagos heteró nőt miért izgatná, hogy két férfi hogy csinálja egymással? (kivéve ha be akar szállni, de az már megint más tészta)

S vica-versa két meleget miért izgatná, hogy egy harmadik szemlélő ott van és nézi őket? (kivéve ha bisexek és azt szeretnék beszálljon)

2019. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen haverom.
2019. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenekkel nem barátkozom.
2019. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon bejönne, de sajnos a melegek nemigen vannak ebben benne. :/
2019. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 K.L.Kiss ***** válasza:
86%
Nekem szerencsém volt ezek szerint. Biszex férfiként volt egy barátom, aki egyszer elhozta egy 17 éves barátnőjét, aki meg szerette volna nézni, hogyan elégítem ki orálisan a barátját. Aztán ez annyira felizgatta, hogy mindkettőnkkel dugott és többször el is élvezett közben. Szóval van ilyen, de nem sok.
2019. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor létezik ilyen lány, csak ritka, mint a fehér holló.
2019. szept. 7. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak mobilon mutattam neki ahogy szexelünk és azt mondta hogy ez fúj, undorító meg hasonló dolgok.
2019. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Exem azért is hozta össze az édes hármast, hogy láthassa ahogy a barátommal kényeztetjük egymást. Természetesen az ex is megkapta a magáét mind a kettőnktől.
2019. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, srácok.

LÁnyok, ti hogy vagytok ezzel?

2019. szept. 8. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

1-es!


Akkor egy heteró pasit miért érdekel két meleg nő szexualitása..?

2019. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!