Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (18/F) Hogyan lehet diszkréten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(18/F) Hogyan lehet diszkréten felfedezni a szexualitásod, ha bi-érdeklődő vagy?

Figyelt kérdés

A vicc az, hogy még szűz is vagyok.


Egész eddig heterónak gondoltam magam, de mostanában recska közben elő-elő jönnek gondolatok arról hogy leszopnék valakit, vagy esetleg arról, hogy anált kapnék/adnék egy srácnak.

Érzelmileg nem kötődök srácokhoz, és szexuálisan is csak ritkán, akkor ha tényleg nagyon kanos vagyok, úgyhogy nem merem kijelenteni, hogy tényleg bi lennék. Nem tudom, hogy ha a valóságban is lehetőségem lenne ilyesmire, élnék-e vele.


Szívesebben veszíteném a szűzességem lánnyal mint sráccal.


Röviden: Hogyan tudok diszkréten, inkognitóban a végére járni a dolognak?


Egy év múlva egyetemre megyek, ott talán több lehetőség lesz (mindkét nemnél), ha albérletem lesz/koleszos leszek.


Választ vagy privátot csak akkor írjatok, ha nem magatokat akarjátok ajánlani :D


2019. szept. 18. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a heteroszexualitásodat szeretnéd felfedezni: ismerkedj. Ha gondolati, fantázia síkon megfordult akkor igen erős benned a biszex érdeklődés. Bőven vannak bi-, meleg szórakozóhelyek is, lemész és meglátod meddig mész el ilyen egyszerű.
2019. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!