Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez normális ami velem történik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ami velem történik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
26 éves Bp.i férfi vagyok, 1 éve stabil ppárkapcslatban élek egy lánnyal. Előtte volt jópár alkalmi kapcsolatom fiúkkal passzívként, ill közben egy 6 éves házasságom de 1 éve semmi meleg-bi vágy. Észrevettem magamon hogy ha nagyon kimerülök, elfáradok pl munkában a meleg dolgok jobban mozgatják a fantáziám mint normál, kipihent állapotban, úgy hogy pl pihenten nem is tudok gondolni rá mert nem érdekel. Mitől lehet ez? Az utóbbi időben 3x is volt ilyen idegállapotom...

2019. szept. 21. 07:18
 1/4 anonim válasza:
0%
Hogy meleg vagy
2019. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a test elfárad, akkor az ész is lassít.Ekkor jön elő, amit a szív diktál, illetve diktálna, az igazi énunk.

Volt egy korodbeli nős haverom,hasonló érzései voltak,amikor találkoztunk. Öt éves nagyon szép, diszkrét barátság lett belőle.

Nem mondom, néha a sok kattogás elbizonytalanította,de nem bánt meg semmit.Messzire költözött a családjával, és most, 28 évesen , egy 57 éves nős barátja van, nagyon jól megvannak,emailben írt magukról.

Ha sokat fojtunk el magunkban valamit, vagy fizikailag betegít meg, vagy idővel robban és mindent visz...


49 f/bi/a, Bp.

2019. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De am az a furcsa hogy pl maguk a pasik nem is érdekelnek. Ha össze is jövök egy sraccal alkalmira kb mindegy hogy hogy nez ki a pali, csak a farka, annak formája stb érdekel. Orálon meg azon kívül hogy beleülök mas nem is történik ill elképzelhetetlen számomra pl hogy egy pasival csokolozzak. Nem vetem meg azt aki ezt teszi, de nekem nem gyere be. Míg a csajok(dundi csajok)-ért élek halok.
2019. szept. 21. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Minde bizonnyal bi vagy.Elfolytott vágyak.Ez lehet.

Ha fizikailag,fáradt vagy,az agy jobban mükszik.

Jobban pörög az agy és elöjönnek a titkos vágyak.

Kihagyott dolgok.

2019. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!