Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagy bi fiuk akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy bi fiuk akik a sajat nemukhoz jobban vonzodnak, veletek mar volt olyan hogy ami felizgatott fantazia alapon majd kiprobaltad es nem jott be, viszont ami nem izgatott annyira, kiprobalva izgatott?

Figyelt kérdés

Ezt ugy ertem hogy peldaul felizgul egy biszex srac arra hogy elkepzeli hogy megdugja egy srac vagy leszophat valakit,viszont mikor kiprobalja nem elvezi annyira, mint amennyira felizgstja a gondolat. (elfarad a szaja,faj a szex)

Viszont nem izgul fel annyira ha kinyalhat egy puncit,viszont ezt is kiprobslja es esetleg ez sokkal jobban bejon neki mint a sz*pas vagy az anal,akkor elkepzelheto hogy ezentul nem a sz*pastol gerjed be hanem a punci nyalas gondolatatol?19/f



2019. szept. 21. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, az nem vonatkozik rám, hogy a pasik vonzanak jobban, de volt olyan ami nem jött be annyira, mint vártam:

Amikor kinyalt egy férfi. Nyalták már nőt, férfit is, izgató is volt, de kapni, csak OK volt, messze nem volt annyira izgató és jó érzés, mint adni.

Fura. De majd még kipróbálom, hátha csak rossz passzban voltam.

2019. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen
2019. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!