Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan hogy full hetero lány létedre egy ugyancsak hetero barátnő közelsége felizgatott?

Figyelt kérdés

Êletemben először éreztem ilyen vágyat egy másik lány iránt. Nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel és az érzéssel. :O

19L



2019. júl. 28. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt 😊

Bár azóta magam sem tudom hogy bi vagyok e vagy sem

2019. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez paradoxon. Heterokat nem izgatja azonos nemű. Akkor biszex vagy.
2019. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, mivel heteroszexuális vagyok.
2019. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Az nem full heteró, akit felizgat egy azonos nemű közeledése.
2019. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, egyszerűen csak nem találkoztál eddig senki olyannal a saját nemedből, aki felizgatott volna.
2019. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy azt hittem, hogy full heteró vagyok, és egy gyönyörű leszbikus lány közelsége felizgatott. Azóta tudom, hogy nem vagyok heteró.
2019. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem pont tegnapelőtt esett meg ... 18L
2019. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincsen olyan, hogy full hetero...

Én skinhead vagyok, nem csak divatbol. De volt egy transzi munkatarsam, es bevallom őszinten. Néha megmozgatta a fantáziámat.

2019. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, de nem volt a barátnőm. Előfordult többször is már. Viszont a férfiakhoz jobban vonzódom, ők inkább beindítanak, nők csak nagyon ritkán. Ki tudja, mi vagyok. :D Szerintem ne gondolkozz sokat a helyzeten, majd az élet alakítja. 28/N
2019. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!