Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt még rajtam kívül negyvenes, nem független biszexek, akik titokban jönnek vagy jönnének össze pasikkal? Ti hogyan élitek meg ezt a vágyatokat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok. Nehéz megoldani a találkozót, de meglehet.
2019. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sehogy, mondjuk inkább enyhe/kíváncsi bi-nek mondanám magam, mert nem elviselhetetlenül erős a vágy, de azért fantáziálok, hogy kipróbálnék ezt-azt egy másik pasival.


40f

2019. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nehéz megoldani
2019. szept. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, akivel néha kiverjük egymásnak. Többre nem is vágyom. 40F
2019. szept. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak egy korrekt srác volt az életemben, pedig nős volt ő is. Nem ígérgetett, találkozott, kipróbálta, élvezte és ebből ötéves titkos barátság lett.

Ha nem költöznek el, ma is tart. Bő egy éve próbálok találni értelmes és megbízható titkos havert.Ki merem mondani, hogy lehetetlen. Kamus, de főleg nagyon gyáva a többség. Eltűnnek, sőt emailfiókot is törölnek. Volt, aki négyszer kerult az utamba, és ennyiszer hazudott mindig mást és tűnt el.

Volt egy, akivel találkoztam, minden jónak tűnt és a találkozás után kb egy órával emailben azt írta " lefagyott ", mert ő ugye hű férj és mintaapuka, és ezt amit tett a kis lelke nem bírj feldolgozni.


Nagyjából ilyen és egyéb okok miatt hiszem azt, hogy szinte lehetetlen egy megbízható és találkozni is akaró biszex embert megismerni.

Itt a GYK-n is eddig nyolcan írtak privit,de eltűnnek, letiltanak.

:)

2019. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pomazi73 ***** válasza:
Vannak. Sajnos nehéz dió.
2019. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 K.L.Kiss ***** válasza:
A dolog azért gyakran megoldható, ha jó alibit tudsz hozzárendelni. Van, aki horgászni jár és otthon ezzel fedezi a máshol töltött időt. Nem egyszerű hosszútávú partnert találni. Alkalmit viszont igen. Eddig jó "terep" volt az eropolis, csak mostanra fizetőssé tették a csetet is, így sokan törölték magukat.
2019. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze vannak. És igen nehéz talalni. Sok a kamus. De azt kell tisztázni az ember mit is akar mit szeretne. De nem lehetelen találni
2019. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell az elején a helyet, legalább megye szinten. A korcsoportot, és az elképzelést! De a legtöbb rohan ész nélkül előre! Ha nem lenne sok barom troll, akkor itt is könnyű lenne!
2021. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudom megoldani, pontosabban inkább nem találok. Érden vagy Budapest környékén keresgélek nálam idösebbet, én 45 vagyok.
2021. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!