Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfi vagyok, van barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok, van barátnőm, de mégis szeretnék titokban egy dildót venni magamnak, ez ciki?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hány férfinak van vagy csak akarna de nem tudja elrejteni otthon. Ez már bizonyított tény, hogy a prosztata ingerlésével fokozható az orgazmus. A válasz nem nem az😉
2019. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van és használom is Nincs ebbe semmi szégyellni való
2019. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi vagy a prosztata izgatásra, vagy kifejezetten az izgat, hogy megdugnak és a dildo ezt az élményt helyettesítené?
2019. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért titokban? o.O
2019. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igy van,sok hetero nem is tudja mekkorat lehet élvezni,ha izgatjak analisan öket,sokkal jobb az orgazmus érzés ,ha közben stimulálják az idegvégzödéssel teli popot es prosztatát,,ugyhogy nem ciki
2019. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Használd a csajodét :D
2019. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem az. Nekem is van, és a barátnőm tudott róla. Nálad ráadásul kétszeresen is indokolt.

39FHET

2019. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Nekem pl az autóba van elrejtve amikor magam elgurulok valami csendes helyre ott kényeztetem magamat vele. Eszméletlen jó!
2019. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Talán azért titokban, mert a kérdező barátnője nem szereti, vagy nem is akarja elfogadni a másság semmilyen formáját.

2019. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!