Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti kipróbálnátok lányként más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kipróbálnátok lányként más lánnyal?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy heterónak vallja magát. Mostanában sokat fantáziálok róla, és nem tudom eldönteni, hogy szeretném-e vagy sem. Valamikor felizgulok rá és tetszik, viszont utána olyan rohadtul érzem magam miatta.

Szerintem nem vagyok biszex, de elég kíváncsi, magamtól nem keresné és nem mennék bele, de ha valaki "belerángatna" akkor már tök szívesen csinálnám.

Olyan bátortalan lennék nővel, pedig férfiakkal nagyon szeretem és nem vagyok szégyenlős.

Volt valakinek ilyesmiben része? Milyen volt? Egyszeri alkalom lett belőle?


21/L



2019. szept. 25. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ha benned felmerült, hogy lennél csajjal, akkor biszex vagy. Jah és csapni való a helyesírásod
2019. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik része csapnivaló? Komolyan érdekel, nem kötekedésből, azt látom én is, hogy egy M lemaradt.
2019. szept. 25. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 azt sem tudja mit beszel.

Attol mert gondoltal ra, meg nem leszel bisex. Ha majd csinaljatok is, es tetszik, es kivanod ujra es ujra, akkor majd igen.

2019. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fuh, soha az életben! Számomra undorító. Mármint az, hogy én másik lánnyal... uh.


De ha izgat a gondolat, mindenképpen próbáld ki. Lehet, csak gondolati szinten mozgatja a fantáziád.

2019. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Megnyugtatlak, bisex vagy, mivel a saját nemed is képes szexuális izgalmat kiváltani és egyébként is vágysz rá. Inkább csak még nem fogadtad el önmagad. Pedig ez kérem a XXI. század, a női biszexualitást a férfiak döntő többsége elfogadja (sőt), a nők nagy részénél is nagyobb az elfogadottsága mint pl. a melegeknek (ettől még ne kezdj minden random idegen nővel).

Ne várd, hogy kívülről törjön át a gát, lépj te ha kell. Légy önmagad, ez a Te életed!

2019. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám, ha nem lennék kapcsolatban és érzelmileg is kötődnék a lányhoz. Mégis bennem is lenne emiatt aggodalom, hogy közben derülne ki, hogy élesben mégsem vagyok rá képes. Vannak nők akiket nagyon vonzónak találok, sosem mernék kezdeményezni, azt sem tudom hogyan kell, és hogy erre hogyan reagálna az a nő ha hetero lenne. Nehezített pálya szerintem. Egyszer talán lett volna lehetőség, de későn kapcsoltam, hogy mennyire közvetlen és kedves velem ez a lány, hát sajnos én már ezt nem fogom megtudni, de a helyedben adnék egy esélyt ennek.
2019. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!