Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudok lányokkal barátkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok lányokkal barátkozni biszex lányként a túlzott kötődés miatt (többi lent). Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Bocsi de hosszú lesz :D Túlzások nélkül, barátok nélkül maradtam. Az évek során rá kellett jönnöm hogy igazából bennem van a hiba. A ,,legjobb barátnő"s sztorik mindig úgy végződtek hogy apránként megszűnt a kommunikáció köztem, és a lányok között. Mivel csalódásként éltem meg azt, hogy a másik fél nem kötődik úgy hozzám, mint ahogy én, plusz miután szembesültem azzal is, hogy igazából pótolható voltam számukra, méginkább lemondtam a barátkozásról. Nekem ezek a kapcsolatok már már többet jelentettek mint szimpla barátság, így eléggé fájt az hogy szimplán kerestek a helyemre mást utána meg úgy tettek mintha nem is ismernénk egymást.

Viszont egyre inkább hiányzik egy olyan lány barát aki mindezek ellenére kitartana mellettem, de nem merek lépni semerre. Biszex lányokkal próbáltam beszélgetni, hátha velük kicsit gördülékenyebben menne a barátkozás, de igazából eddig itt is csak csalódás ért.

Más is van így ezzel, vagy tényleg ennyire egyedül maradtam? Mondjak le így egy legjobb barátnő gondolatáról?


19L


2019. júl. 2. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez nem a legjobb helyzet hogy mindkét nemhez vonzódsz..

És fiú barátok azok annyira nem jönnek képbe vagy ott is ugyanez a helyzet?


Én azt tudom mondani hogy olyan csajjal barátkozz akivel nem is lennél több mint barát, lehet nem kezdenél utána érezni iránta.

2019. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AnonymusCQ ***** válasza:
Én is sokáig voltam hasonló helyzetben, viszont úgy gondolom sikerült ezen változtatnom mostanra. Egy tanács: ne parázz rá annyira, hagyd, hogy veled alakítsanak ki köteléket és nem te velük.
2019. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!