Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek akik olyan titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik olyan titkos biszex szex kapcsolatban vannak, hogy fiatalabb passzív fiú és idősebb aktív, azok hogy találnak egymásra?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt azt,hogy akár egyedülálló vagy felesége van az idősebbnek aki amúgy ilyen (38-44 éves) és találkozik 20-24 éves sráccal.


Ezek az emberek általában hogy jönnek össze?

Hogy találnak egymásra?

Bármilyen variációt meghallgatok.


(Előre mondom,ne írjon senki azzal,hogy ő nagyon szívesen benne lenne ilyenben,mert én tudom,hogy semmelyikőtök még egy férfi nemiszerv közelébe sem merne menni,mert olyankor pont dolga akad,vagy máshogy döntött tali előtt,vagy éppen pont nem ír vissza.:D)


2019. szept. 25. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ott ahol a hetero félrelépő 40-esek a 20-on éves lányokkal... bárhol és mindenhol, nincs kimondott titkos találkahely ahol 20-asok vannak és 40-es pasikat várnak ölbe tett kézzel. Internet, szórakozóhely stb. - nyitott szem és jó kommunikáció :)
2019. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Basszus én pontosan ugyan ilyen helyzetben vagyok...mintha rólam tetted volna fel a kérdést :D

Mi egy melegszaunában ismerkedtünk meg

2019. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tobbseg online. Romeo vagy grindr. Hacsak nem egy meleg szorakozohelyrol.
2019. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan most már 49 vagyok, de hat évvel ezelőtt egy akkor 23 éves, nős kollégámmal jöttem össze, munkahelyi ismeretség folytán. Ötéves, titkos kapcsolat volt, első voltam neki.

Ő nem hezitált, nem talált kifogásokat,nem tűnt el. Hetente legalább kétszer találkoztunk, de volt, ha a családok elutaztak, akkor hét végén is nálam volt. Tavaly sajnos messzire költöztek, így vége lett.


Bő egy éve próbálok ismerkedni ilyen céllal, sok portálon.Összefoglalva kudarc a köbön. Kamus, gyáva emberek, sokszor ugyanazok minden portálon.

És igen, a szándék megvan, megy a nagy duma, ígérgetés, de amikor lépni kell, senki, kortól fuggetlenul senki nem mer még utcán sem találkozni.

Kényelmesebb a recska a monditor előtt, azt ugye nem kell anyucinak otthon kimagyarázni...

Szánalmas. Főleg azért, mert rengeteg van, aki próbálkozik és elfojtja a vágyait.

2019. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem megtalált a munkásszállón a volt élettársam. Kint dolgoztam, a szárnyai alá vett úgymond.
2019. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!