Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Idősebb férfiak ti kipróbálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak ti kipróbálnátok egy fiatal fiúval? Ha csináltátok már elmesélitek milyen volt?

Figyelt kérdés
21 kezdő passzív

2015. júl. 13. 15:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Kipróbálnám szívesen. Sajnos még nem volt szerencsém.

38F bi

2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Én már próbáltam egy 19 evessel és isteni jó volt. Én 57 vagyok. Többször is voltam nála és azt mondta hogy ilyen idősebbel jobb a sex. Ja és ingyenes volt mielőtt valaki kitalálja hogy fizettem érte
2015. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
2015. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem próbálnám ki se fiatal se öreg pasival és el is mondtam neked! még nem vagyok idős de középkorú vagyok ! pont ma mondtam el a fiamnak (14) a lányokat szeretik a férfiak!
2015. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Igen, volt alkalmam. 35 évesen 23 évessel. Hármasban jöttünk össze az én párommal, de utána kettesben is összejártam a sráccal. Szuper volt!

Én fiatalabbnak, vonzónak, tapasztaltnak érezhettem magam, ő pedig élvezete, hogy nem bénázunk és érettebbnek érezhette magát.

2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen élményem nekem is volt, egykor én voltam a fiatalabb résztvevő, később az idősebb.

Mindkét esetben kellemesek az emlékeim!

2015. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az első pasim 18 évvel volt idősebb! NAGYON jó volt, mert egy tapasztalt, szeretetéhes, de már kifinomult szeretőt kaptam személyében. Azután is az idősebbeket kerestem, és igazán örülök neki, mert mondhatom, érzékien kifinomult, jó biszex szerető lettem- A nők is és a fiúk is tartós kapcsolataim voltak, legalább több hónaposok, de itt is ott is volt 10 év fölötti is - kiegyensúlyozottan! Ahogy idősödtem, az lett a vágyam, hogy ezt a szexuális gyakorlatot, tudást szeretettel, türelemmel átadjam a fiatalabbaknak, ahogy azt én is kaptam. Nehéz normális fiatal fiút találni (20-40 között), de akivel össze jöttem, azok vissza is jöttek, mert nem az évek száma, hanem a tartalom a lényeg. Persze, ehhez az is kell, hogy testileg, szellemileg ne öregedj meg! Így 50 fölött is tudok 20 éves haver lenni, nem punnyadt, elhasznált, besavanyodott kéjenc, hanem haver, kis extrákkal. Ahogyan azt tették a rómaiak, görögök, akik a mesterei voltak a pl. fazekas szakmájuknak, a srácok oda költöztek a mesterhez pár évre, mint inasok, hogy megtanuljanak mindent! Az érzéki sze-ret-ke-zést IS! A srác közben csajozhat is ha akar, és jószándékkal segítem a csajokkal való boldogulásában is, mindenben, amiben kell, mert tudom, megtalálja majd az igazi barátnőjét, társát, de mennyivel kiegyensúlyozottabb, testileg, lelkileg gazdagabb lesz az én tudásommal, törődésemmel, mint ha csak kalandor, kéjsóvár ember lenne, vagy megcsömörlött, bezárkózott, lelki sérült pasi... Amikor felszabadultak, a legjobb szakemberek lettek és megnősültek, s boldog családapákká váltak. Olvass utána, így is lehetett. Boldogan tanultak meg MINDENT, ahogy egykor én is tettem, s így lettem boldog, családos, egészséges férfi - kis extrákkal, ami csak a barátom és én közöttem marad örök szép emléknek! :) Így is lehet!
2015. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
78%
már csináltam,nagyon jó volt!
2015. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kipróbálnám végre ,de itt a 30 évesek érzik,hogy öregek,pedig ők még ez esetben fiatalok! Az "idős"kb: 55+ -tól....benne van a nevében,az "idősebb" lehet 19 éves is !!!!!!!A kérdés ebben a formában nem nekem szól. 57f
2015. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek szopni... és ugyebár az ifjúság gyorsan, sokat és főleg sokszor lő! :DD

Az egyik "kellemetlen" élményem is ezzel kapcsolatos.

A srác a végén majdnem "kilőtte a szememet" :D

Ettől függetlenül nagyon tetszett, sajnos a környékemen (Szekszárd) ritka az ilyen, vagy én rosszul keresem :)

40/F

2015. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!