Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi sracok, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi sracok, ti szoktatok magatokra maszturbalni? 18/F

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tippeket tudtok amivel meg elvezetesebbe teszitek? En rendszeresen szoktam magamra, es imadom, le szoktam a fenekem is borotvalni es direkt hiztam is es edzettem ra hogy minel noiesebb legyen es az arrol keszult kepekre es slow motion videokra masztizok.. szerintetek ez mennyire normalis? Es nem, nem azert csinalom noiesre a fenekem mert mar annyira hianyoznak a nok, egyszeruen csak imadom az erzest hogy ilyen a fenekem..
2019. szept. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos szép lehet, ha ennyire tetszik.
2019. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális 🙂. Én gyerekkoromban le is tudtam szopni magam 🙂. Most azokra a vidikre verem amiken engem dugnak, vagy szopatnak 😄 24/F
2019. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bi csaj vagyok, de én tükörben szemezek magammal közben.
2019. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán szép feneke van a kérdezőnek.
2019. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ööööö... már bocsánat, de nem vagytok kicsit nárcisztikusak? :) Partnerrel csinálni, partnerre, avagy másra felizgulni szerintem sokkal jobb.
2019. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutííí! :P
2019. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Élveztem már úgy, hogy azt a videót néztem ahogy ujjazom magam és verem :)
2019. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam tükör előtt maszturbálni szerintem teljesen normális 18/F
2019. szept. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!